Context Help

Sprawy związane z interfejsem użytkownika - kontrolki, wskaźniki, wyświetlacze, wykresy oraz inne zagadnienia tego typu...
Roberto
Posty: 30
Rejestracja: 13 paź 2004 00:00

Context Help

Post autor: Roberto »

Witam Pięknie! Tworzę mini aplikację, w której steruje kilkoma parametrami (slider, knob itp...). Aby były wyswietlone informacje o tych parametrach użyłem właściwości Destripction and Tip. Czy możliwym jest wstawienie linku (np. do helpa) w Destripction do danej kontrolki? Do funkcji jak najbardziej jest to możliwe ale nie wiem jak to zrobic do kontrolki? Z góry dziekuje! Pozdrawiam! Robert
PMaj
Posty: 231
Rejestracja: 04 sty 2004 00:00

Re: Context Help

Post autor: PMaj »

Witam
Roberto pisze:Tworzę mini aplikację, w której steruje kilkoma parametrami (slider, knob itp...). Aby były wyswietlone informacje o tych parametrach użyłem właściwości

Destripction and Tip. Czy możliwym jest wstawienie linku (np. do helpa) w Destripction do danej kontrolki? Do funkcji jak najbardziej jest to możliwe ale nie wiem jak to zrobic do kontrolki? Z góry dziekuje!
Rzeczywiście nie znalazłem możliwości wstawiania linku w opisie kontrolki. Możesz ewentualnie zrobić helpa do VI'a w postaci pliku HTML, i tam dodać linki do opisów kontrolek.

Pozdrawiam
Roberto
Posty: 30
Rejestracja: 13 paź 2004 00:00

Re: Context Help

Post autor: Roberto »

Witam Pięknie!
No właśnie tego sie spodziewałem, że nie ma takiej opcji. Rozwiazanie jakie zapproponowałeś brałem pod uwage i chyba bede musiał tę drogę wybrać. Dzieki za odpowiedź!
Pozdrawiam!
Robert
ODPOWIEDZ