Klopoty z oprogramowaniem dla Temperature Controller ITC4

Wszelkie sprawy związane z LabVIEW i komunikacją ze sprzętem. Problemy i ciekawe rozwiązania.
Awatar użytkownika
fajfi
Posty: 185
Rejestracja: 28 sty 2004 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2010
Lokalizacja: Wrocław

Klopoty z oprogramowaniem dla Temperature Controller ITC4

Post autor: fajfi »

Od jakiegos czasu probuje obslugiwac przez port szeregowy Temperature Controller model ITC 4 Oxforda. W sieci kiedys udalo mi sie znalezc jakies gotowe programy dotyczace tego modelu, jednak okazaly sie niekompletne lub zle sie sciagnely. Brakowalo mnostwo subvi-ow. Niestety nigdy pozniej nie udalo mi sie znalezc tych plikow.

Czy ktos wie gdzie moge znalezc potrzebne programy? Do tej pory znalazlem tylko modele nowsze, takie jak ITC 501 lub ITC 503.

Pozdrawiam

Lukasz Fajfrowski
bogdani
Administrator
Posty: 1315
Rejestracja: 30 lip 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2015
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Sterowanie

Post autor: bogdani »

Witam

Zastanawiam się czy na twoją prośbę producent by udostępnił te programy do tego sprzętu. Myślę, iż nie powinno być to dla niego problemem.

Ja przy okazji jednego z projektów też miałem sterowanie kontrolerem temperatury przez port szeregowy oraz GPIB (program SPECTRO - opis w serwisie). Zrobiłem wszystko sam na podstawie dokumentacji. Kontroler miał kilka komend więc nie było większego problemu w jego sterowaniu. Może w twoim przypadku będzie podobnie.


bogdani
Ktoś ci pomógł na forum? Podziękuj dając pochwałę.

Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ