Podgląd aplikacji bez projektu

Tematy związane z tworzeniem dużych aplikacji. Zaganiednia dotyczące architektury oraz zasad tworzenia optymalnych rozwiązań.
zamanu
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2013 20:07
Wersja środowiska: LabVIEW 2010

Podgląd aplikacji bez projektu

Post autor: zamanu »

Witam wszystkich,

pracuję nad projektem, gdzie przebieg procesu jest zaprogramowany w aplikacji LanView (dane i wykresy są wyświetlane na monitorze, oraz aplikacja zapisuje dane do pliku). Chciałbym podejrzeć kilka *.vi z aplikacji LabView (nie posiadam pliku projektu). Plik exe aplikacji otworzyłem za pomocą 7zip. Następnie rozszerzenie pliku o największym rozmiarze, zmieniałem na vi. Po otwarciu pojawiło się okno biblioteki (LLB Manager), gdzie znajduje się kilka plików vi i biblioteka (lvlib). Po próbie otwarcia dostaję komunikat: vi version 8.2.1 nie może zostać otwarta w LabView w wersji 12.
Czy istnieje jakiś inny sposób, aby podglądnąć aplikację nie posiadając pliku projektu? Czy jest jeszcze w sieci LabView w wersji 8.2.1 (posiadam tylko RunTime w tej wersji)?

Wiem że problem trochę dziwny łącznie z opisem ale liczę że ktoś pomoże. W razie potrzeby dodatkowych informacji proszę o zapytanie.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.
Tomek
Awatar użytkownika
smiga
Administrator
Posty: 799
Rejestracja: 04 paź 2009 12:41
Wersja środowiska: LabVIEW 2016
Lokalizacja: Słupsk

Re: Podgląd aplikacji bez projektu

Post autor: smiga »

Pobierz LabVIEW 2009 - otworzy pliki z 8.2:
https://www.ni.com/pl-pl/support/downlo ... tml#369643
__ Arkadiusz Śmigielski, tel. 662 01 01 74___
ObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ