Programista LabVIEW z CLA

Jeśli poszukujesz pracy i znasz LabVIEW to pisz tutaj.
Awatar użytkownika
Góras
Posty: 88
Rejestracja: 13 sie 2012 10:15
Wersja środowiska: LabVIEW 2012

Programista LabVIEW z CLA

Post autor: Góras » 15 wrz 2014 12:13

Programist(k)a LabVIEW (Certified LabVIEW Architect) z biegłą znajomością programowania obiektowego i Actor Frameworka, bardzo dobrą znajomością modułu Vision, podstawami RT, FPGA i TestStanda poszukuje pracy w Krakowie i okolicach. Znajomość LabVIEW poparta 2,5 letnim doświadczeniem zawodowym i 2,5 letnim doświadczaniem LabVIEW na studiach.

Za największe osiągnięcie (jak do tej pory) uważam wdrapanie się na Kozi Wierch, przebiegnięcie 10 km oraz biegłą umiejętność poruszania się po Tokio. Jeśli zaś chodzi o LabVIEW to do crème de la crème zaliczam moją pracę magisterską (System do nauki Braille'a), współpracę przy tworzeniu systemu do planowania przedoperacyjnego dla OptiNav oraz stworzenie serwera do obsługi kamer x-ray dla Rigaku Corp.

Dodatkowo posiadam umiejętność lutowania, obsługi urządzeń pomiarowych, programowania mikrokontrolerów, projektowania płytek pcb (EAGLE) oraz szeroką wiedzę z inżynierii biomedycznej wyniesioną z AGHu.

Poza posiadaniem specyficznego poczucia humoru wśród moich zalet znajduje się pracowitość, ambicja (na szczęście nie chora) oraz łatwość uczenia się nowych rzeczy. O wadach opowiem na rozmowie kwalifikacyjnej ;)

[Edit]: Nieaktualne. n_dakota dziękuję za polecenie :)

ODPOWIEDZ