Praca LabView

Jeśli poszukujesz pracy i znasz LabVIEW to pisz tutaj.
michal_s
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2014 21:13
Wersja środowiska: LabVIEW 2013

Praca LabView

Post autor: michal_s »

Dzień dobry,

Szukam pracy jako programista LabView w Krakowie lub okolicach. Jestem absolwentem Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki AGH, kierunek Automatyka i Robotyka.

Moim największym osiągnięciem jeśli chodzi o programowanie w LabView jest praca magisterska, która polegała na stworzeniu aplikacji obsługującej system wizyjny którego zadaniem jest wyznaczanie pozycji i orientacji w przestrzeni narzędzia. Pracując nad tym projektem wiele się nauczyłem i chciałbym dalej poszerzać swoje umiejętności programistyczne.

Jak już wspominałem, szukam pracy bądź stażu absolwenckiego najlepiej na terenie Krakowa. Szybko się uczę, a programowanie w LabView sprawia mi dużą przyjemność i daje satysfakcję, dlatego jestem pewny, że jeśli ktoś da mi szansę rozwijać swoje umiejętności, pozyska sobie sumiennego i wydajnego pracownika.
bogdani
Administrator
Posty: 1315
Rejestracja: 30 lip 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2015
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Praca LabView

Post autor: bogdani »

Witaj.

Zapraszam na veritech.pl, tam znajdziesz gdzie można wysyłać dokumenty.
W naszym nowym krakowskim biurze jest kilka wolnych miejsc.

bogdani
Ktoś ci pomógł na forum? Podziękuj dając pochwałę.

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Nowszy
Posty: 504
Rejestracja: 30 maja 2008 08:33
Wersja środowiska: LabVIEW 2011
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Praca LabView

Post autor: Nowszy »

W okolicach Krakowa jest conajmniej kilka firm, które poszukują programistów LV. Podeślij swoje CV na maciej.antonik@ni.com, podeślę dalej. Jeśli masz opis swojego projektu, też możesz dorzucić. Możesz też zastanowić się nad pracą dla samego NI (ale to przynajmniej na razie nie w Krakowie): www.nieecareer.com.
Pozdrawiam, Maciek Antonik
Edu4Industry
ODPOWIEDZ