Programowanie w LabVIEW+HandHeld PC

Tematy związane z LabVIEW PDA i uruchamianiem aplikacji na komputerach przenośnych.
de80
Posty: 90
Rejestracja: 02 sty 2011 22:46
Wersja środowiska: LabVIEW 2014
Lokalizacja: KRK

Programowanie w LabVIEW+HandHeld PC

Post autor: de80 »

Witam,
chciałem się dowiedzieć czy ktokowiel z Was miał doczynienie z programowaniem na takich mobilnych urządzeniach jak HandHeld PC?
Obrazek
Potrzebuję wykonać system pomiarowy HandHeld PC + karta do pomiarów drgań(USB/Wifi). Jak ktoś miał już jakies doświadczenie z podłączeniem kart USB pod takie urządzenie to proszę o informacje jak to się spisuje.

Pozdrawiam z góry dzięki
Obrazek
Awatar użytkownika
wino
Posty: 549
Rejestracja: 23 gru 2005 00:00
Wersja środowiska: Nie mam LabVIEW
Lokalizacja: Kraków

Re: Programowanie w LabVIEW+HandHeld PC

Post autor: wino »

Cześć,

Tak na szybko wpisałem w google Twoje zapytanie i mi wyskoczyło LabVIEW Mobile Module. Z mojego doświadczenie to należy tego modułu unikać. Nie jest to główny nurt NI i przez to ma masę błędów, ale jeśli masz czas to miłej zabawy! Zawsze to jakaś nauka.
de80
Posty: 90
Rejestracja: 02 sty 2011 22:46
Wersja środowiska: LabVIEW 2014
Lokalizacja: KRK

Re: Programowanie w LabVIEW+HandHeld PC

Post autor: de80 »

Dzięki za info. A masz może jakieś doświadczenie w pisaniu w LabVIEW na komputerach panelowych HMI z zainstalowanym system XPE/W7E? Z tego co czytałem, to niby nie ma problemu z LabVIEW na Windows XP / 7 Embedded, ale jak ktoś wyrazi swoje zadanie to zawsze jest lepiej:)

Dzięki!
Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
wino
Posty: 549
Rejestracja: 23 gru 2005 00:00
Wersja środowiska: Nie mam LabVIEW
Lokalizacja: Kraków

Re: Programowanie w LabVIEW+HandHeld PC

Post autor: wino »

Unikam takich wynalazków. Ostatnio coś takiego do pracy kupiliśmy, ale od razu zainstalowaliśmy na nim zwykłego w7.
ODPOWIEDZ