NI Poland na Facebooku

Masz coś ciekawego do przekazania ?? Wszyscy o wszystkim piszą tutaj ...
bogdani
Administrator
Posty: 1315
Rejestracja: 30 lip 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2015
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

NI Poland na Facebooku

Post autor: bogdani »

Miło mi poinformować Was, że polski oddział National Instruments masz również swoją stronę na w serwisie społecznościowym Facebook.

Adres strony: http://www.facebook.com/poland.ni

Zapraszam do odwiedzin, bo będzie tam można znaleźć ciekawe informacje, m.in. o działaniach National Instruments w Polsce.

bogdani
Ktoś ci pomógł na forum? Podziękuj dając pochwałę.

Obrazek Obrazek Obrazek
rolekso
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2011 13:08
Wersja środowiska: LabVIEW 2009

NI Poland na Facebooku

Post autor: rolekso »

Świetnie , dzięki za info.

--
Mieszkania na sprzedaż Gdynia
bogdani
Administrator
Posty: 1315
Rejestracja: 30 lip 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2015
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

NI Poland na Facebooku

Post autor: bogdani »

Fajnie że komuś się ta informacja przydała :-)
Ktoś ci pomógł na forum? Podziękuj dając pochwałę.

Obrazek Obrazek Obrazek
vugie
Posty: 383
Rejestracja: 17 lis 2006 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2009
Lokalizacja: Warszawa

NI Poland na Facebooku

Post autor: vugie »

Szkoda tylko, że NI Poland nie raczyło nas o tym poinformować samo.
I że w ogóle słabo nas informują. Że wspomnę tylko o konkursie i o NI Day...
Awatar użytkownika
Nowszy
Posty: 504
Rejestracja: 30 maja 2008 08:33
Wersja środowiska: LabVIEW 2011
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

NI Poland na Facebooku

Post autor: Nowszy »

vugie: o którym konkursie?

O NI Days było pełno informacji na poland.ni.com cały czas, do każdej osoby zarejestrowanej u nas na stronie były też wysyłane zaproszenia - czy chodzi ci o to, że nie było informacji tutaj (na forum)?
Pozdrawiam, Maciek Antonik
Edu4Industry
vugie
Posty: 383
Rejestracja: 17 lis 2006 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2009
Lokalizacja: Warszawa

NI Poland na Facebooku

Post autor: vugie »

O tym: https://decibel.ni.com/content/groups/l ... lenge-2011

Nie rejestrowałem się na poland.ni.com, nawet wcześniej tam nie byłem, za to jak tam dziś wszedłem, to mnie rozpoznał (jestem zrejestrowany na ni.com). Ostatnią wiadomość od NI Poland mam z 2007 roku.

Tak, chodzi o informowanie na forum.
Awatar użytkownika
Nowszy
Posty: 504
Rejestracja: 30 maja 2008 08:33
Wersja środowiska: LabVIEW 2011
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

NI Poland na Facebooku

Post autor: Nowszy »

vugie: nie ma możliwości aby informowania o każdym wydarzeniu organizowanym przez NI. To które wskazujesz jest organizowane przez centralę w USA - jak tysiąc innych inicjatyw. Pisanie o każdym wydarzeniu i programie zaspamowało by całe forum.

Jeśli chodzi o stronę - od niedawna wybierając kraj na ni.com, automatycznie będziesz przenoszony do lokalnej strony.

PS. Ale dobrze wiedzieć, że jest zainteresowanie konkursami - może czas na kolejny konkurs na forum?
Pozdrawiam, Maciek Antonik
Edu4Industry
vugie
Posty: 383
Rejestracja: 17 lis 2006 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2009
Lokalizacja: Warszawa

NI Poland na Facebooku

Post autor: vugie »

Nasze forum dotyczy LabVIEW, a tych inicjatyw jest już znacznie mniej. Jeszcze mniej jest tych, które mogą w jakikolwiek sposób dotyczyć polskich użytkowników. O zaspamowanie bym się nie bał zawczasu. Nie wątpę że sttosowne służby zareagują szybko. Myślę, że czymś takim jak NI Day mogłoby być zainteresowanych więcej osób niż tylko te zarejestrowane. Na to, że ja o tym nie byłem poinformowany jestem szczególnie zły, bo sam miałbym ochotę coś zaprezentować (nawet nie wiem czy jest taka możliwość), nie mówiąc już o tym, że pracuję 200 m od siedziby NI w Warszawie...

Proszę więc (myślę że w imieniu wszystkich użytkowników labview.pl) o subiektywny wybór wydarzeń i inicjatyw, które mogłyby zainteresować naszych użytkowników i prezentowanie ich na łamach tego forum, niezależnie kto jest ich organizatorem.

W kontekście tematu tego wątku (żeby nie było całkiem OT) dodam, że należę do nie tak bardzo nielicznej grupy broniącej się ręcami i nogami przed twarzoksiążką (niezależnie od wszelkich racjonalnych argumentów), tym bardziej jestem więc zainteresowany informacjami właśnie tutaj.

Informacje z centrali dostaję dosyć często. Ostatni mail od NI Poland był, jak mówiłem w 2007 r.
bogdani
Administrator
Posty: 1315
Rejestracja: 30 lip 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2015
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

NI Poland na Facebooku

Post autor: bogdani »

Nowszy, jak napisał vugie nie bał bym się, że zaspamujecie forum, wcześniej dostaniecie ostrzeżenie, że za dużo, póki co, jak sami czegoś nie znajdziemy to lipa.
Myślę że to będzie dobre dla wszystkich, jeśli od czasu do czasu wrzucicie tu parę informacji na temat tego co w Polsce się dzieje w sprawie LabVIEW, również promocje, inicjatywy dla uczelni (wiesz ile tu jest studentów :D )

Przy okazji vugie, bardzo chętnie zobaczyłbym twoją kolejną prezentację, bo ostatnia na spotkaniu w Warszawie była baaaardzo ciekawa. :)

bogdani
Ktoś ci pomógł na forum? Podziękuj dając pochwałę.

Obrazek Obrazek Obrazek
AGF
Posty: 109
Rejestracja: 26 lut 2010 13:41
Wersja środowiska: LabVIEW 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: NI Poland na Facebooku

Post autor: AGF »

vugie napisał:
W kontekście tematu tego wątku (żeby nie było całkiem OT) dodam, że należę do nie tak bardzo nielicznej grupy broniącej się ręcami i nogami przed twarzoksiążką (niezależnie od wszelkich racjonalnych argumentów), tym bardziej jestem więc zainteresowany informacjami właśnie tutaj.
W pełni popieram niechęć do pseudo-istnienia w internecie. Z pewnością nieciekawą perspektywą jest to że jakaś informacja może mnie ominąć bo nie chcę mieć kąta w facebooku.
Abstrahując od tematu to na tyle dużo pracuje nad oprogramowaniem i sprzętem żeby pomysł dalszego wizualizowania mojego życia wrzucam do czarnej dziury.
A z tego forum w końcu korzysta wielu profesjonalistów... o co właśnie w kontakcie NI przecież chodzi.
Ostatnio zmieniony 15 gru 2011 18:48 przez AGF, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jogurt_owocowy
Posty: 1317
Rejestracja: 30 lis 2004 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2015
Lokalizacja: Kraków

NI Poland na Facebooku

Post autor: jogurt_owocowy »

vugie pisze:W kontekście tematu tego wątku (żeby nie było całkiem OT) dodam, że należę do nie tak bardzo nielicznej grupy broniącej się ręcami i nogami przed twarzoksiążką (niezależnie od wszelkich racjonalnych argumentów), tym bardziej jestem więc zainteresowany informacjami właśnie tutaj.
Ręcami i nogami się pod tym podpisuję.
Awatar użytkownika
Nowszy
Posty: 504
Rejestracja: 30 maja 2008 08:33
Wersja środowiska: LabVIEW 2011
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

NI Poland na Facebooku

Post autor: Nowszy »

Ok - przekazuje do działu Marketingu NI, strzeżcie się :D
Niah niah niah

A przy okazji - nie wiem w jaki sposób można być użytkownikiem LabVIEW bez profilu na ni.com - ściąganie sterowników, przykładów, branie udział w dowolnym wydarzeniu - wszystko to wymaga rejestracji na stronie, a co za tym idzie - otrzymywania maili z informacjami (opcjonalnie). Dajcie znać czy macie profil, ale zrezygnowaliście z mailerów, czy nie macie profilu i jakoś sobie radzicie?
Pozdrawiam, Maciek Antonik
Edu4Industry
bogdani
Administrator
Posty: 1315
Rejestracja: 30 lip 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2015
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

NI Poland na Facebooku

Post autor: bogdani »

yyyy to może zacznę :D
Mam, korzystam i otrzymuję :-)
Profil ułatwia życie mi akurat, w serwisie, forum, supporcie i przy zamówieniach.

bogdani
Ktoś ci pomógł na forum? Podziękuj dając pochwałę.

Obrazek Obrazek Obrazek
vugie
Posty: 383
Rejestracja: 17 lis 2006 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2009
Lokalizacja: Warszawa

Re: NI Poland na Facebooku

Post autor: vugie »

Nowszy pisze: A przy okazji - nie wiem w jaki sposób można być użytkownikiem LabVIEW bez profilu na ni.com - ściąganie sterowników, przykładów, branie udział w dowolnym wydarzeniu - wszystko to wymaga rejestracji na stronie, a co za tym idzie - otrzymywania maili z informacjami (opcjonalnie). Dajcie znać czy macie profil, ale zrezygnowaliście z mailerów, czy nie macie profilu i jakoś sobie radzicie?
Można. Wystarczy, że ma go jedna osoba z grupy współpracowników.
ODPOWIEDZ