Labview Embedded for blackfin

Masz coś ciekawego do zaprezentowania, nie krępuj się o tym tutaj napisać.
klapouch
Posty: 3
Rejestracja: 14 gru 2007 20:52
Kontakt:

Labview Embedded for blackfin

Post autor: klapouch »

Witam, temat jak zdołałem się zorientować nie był jeszcze poruszany, więc pozwalam sobie założyć nowy wątek. Problem jest następujący: Mam Labview Embedded 8.6 (darmowa wersja ze strony NI) w wersji dl procesora Blackfin. Do wspólpracy z tym potrzebuję (i oczywiście posiadam) licencjonowaną wersję Visual DSP++ 5.0. Do mojej płyty z blackfinem mam zwyczajne łącze USB (a nie sondę) co zdaje się nie przeszkadzać bo połączenie zarówno w LV jak i VDSP jest możliwe przez EZ-kit. Procesor jest sprawny, a jednak LV odmawia współpracy. Łączy się z procesorem, ale w czasie ładowania programu do pamięci występuje exception handler i koniec. Próbowałem w rózny sposób ustawiać opcję (nawet jako debugger wziąłem VDSP) i nic. Mało tego, plik projektu utworzony przez LV nie daje się załadować do pamięci, nawet gdy wyjdę z LV i próbuje załadować plik wykonywalny z poziomu VDSP. Natomiast samo VDSP działa poprawnie. Wszelkie tutoriale (już pomijając, że są dla wersji 7) podają sposób postępowania, który ja też staram się stosować, jednak bez rezultatu. "Program" napisany w LV jest na pewno dobry (bo w skrajnych przypadkach próbowałem załadować pusty projekt). Może ma to związek z tym, że LV mam w wersji trial? Nie wspomniałem : mój blackfin to BF533 łączony przez EZ-KIT (czyli kablem USB). Ktoś ma jakieś sugestie?
Ostatnio zmieniony 31 paź 2008 12:36 przez klapouch, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ