NI DAYS Warszawa 2015

Masz coś ciekawego do przekazania ?? Wszyscy o wszystkim piszą tutaj ...
Awatar użytkownika
semper fidelis
Posty: 74
Rejestracja: 28 paź 2014 20:45
Wersja środowiska: LabVIEW 2013

NI DAYS Warszawa 2015

Post autor: semper fidelis »

Witam,

Wybiera sie ktos moze do Warszawy 13.10.2015 na NI Days z okolic Krakowa?

Byl ktos z Forumowiczow na takich dniach NI? Cos ciekawego sie tam mozna dowiedziec (jak sie jest poczatkujacym laikiem)? Egzamin CLAD ktos zdawal?

pozdrawiam
Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i to robi...
davidbowie
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2015 11:06
Wersja środowiska: LabVIEW 2014

Re: NI DAYS Warszawa 2015

Post autor: davidbowie »

a jaki jest koszt takiej konferencji?

dobra juz doczytalem ze za darmo.

ja nie bylem na NIDAYS ale z tych informacji na stronie mozna sporo sie dowiedziec,
na egzamin tez sie zapisalem, mam nadzieje ze dam radę. moje doświadczenie z LW jest
bardzo skromne.
Awatar użytkownika
semper fidelis
Posty: 74
Rejestracja: 28 paź 2014 20:45
Wersja środowiska: LabVIEW 2013

Re: NI DAYS Warszawa 2015

Post autor: semper fidelis »

Moje tez nie za duze ale sample exam spokojnie rozwiazuje... mysle ze warto, zwlaszcza ze nic nie kosztuje.
Polecam w google wpisac CLAD sample exam sa conajmniej 4 egzaminy wraz z objasnieniami poprawnych odpowiedzi (w jezyku ang).
Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i to robi...
Awatar użytkownika
semper fidelis
Posty: 74
Rejestracja: 28 paź 2014 20:45
Wersja środowiska: LabVIEW 2013

Re: NI DAYS Warszawa 2015

Post autor: semper fidelis »

Kilka spostrzezen po NI Days,

NI naprawde sie postaralo i stanelo na wysokim poziomie organizacyjnym, bardzo przyjemny (ekluzywny) hotel, super sale konferencyjne. Mozna powiedziec wyzywienie all inclusive + napoje a wszystko za darmo dla uczestnikow.

Egzamin nie byl trudny jak ktos rozwiazuje CLAD sample exam ktore sa dostepne w internecie nie powinien miec problemu.

Dla podrozujacych np z krk na raz nastepny polecam pociag (u mnie wygladalo to tak 100zl do Warszawy - bo Pendolino 2:30h jazdy, spowrotem 42zl ale to juz TLK 3h jazdy ale komfort zdecydowanie gorszy). Marriot naprzeciwko dworca praktycznie 2min i jest sie w hotelu.

Co do samych wykladow, tematy niektore bardzo ciezkie, nie kazdy tlumaczyl zrozumiale, generalnie zasada miala byc taka, zeby zaprezentowac NI z jak najlepszej strony, co chyba najlepiej wyszlo samemu NI przez prezentacje ktore sami przygotowali. Jestem pod wrazeniem w jak wielu kierunkach wykorzystywane sa platformy NI i jej narzedzia.

Pozdrawiam

Temat mozna zamknac.
Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i to robi...
ODPOWIEDZ