Zawodowcy...

Masz coś ciekawego do przekazania ?? Wszyscy o wszystkim piszą tutaj ...
jdownarzap1
Posty: 15
Rejestracja: 13 sie 2004 00:00
Lokalizacja: Los Angeles, (CA, USA); Szczecin (PL)
Kontakt:

Zawodowcy...

Post autor: jdownarzap1 »

Czesc Wszystkim,

Nazywam sie Janusz Downar od 26 lat w Los Angeles etc, itd...
Z roznych powodow chetnie nawiazalbym kontakt z osoba/mi ktore zajmuja sie/uzywaja Labview na codzien (zawodowo) w Polsce...szczegolnie w kregu Automatycznych Systemow Testujacych.
Nie wiem czy to dobry pomysl ale byc moze gradacja czlonkow na nauczycieli, studentow i zawodowcow moglaby byc wprowadzona...
Proponowalbym bysmy dobrowolnie "samoocenili" sie w zakresie kompetencji w Labview (podobnie jak to czynia administratorzy, moderatorzy w sprawach organizacyjnych...)

Z uszanowaniem,

Janusz Downar
Awatar użytkownika
Silver0000
Posty: 52
Rejestracja: 13 sty 2007 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 8.0
Lokalizacja: Polska

Zawodowcy...

Post autor: Silver0000 »

Witaj jdownarzap1... Możesz bliżej wyjaśnić jaki cel ma towarzyszyć temu pomysłowi? Pozdrawiam...
jdownarzap1
Posty: 15
Rejestracja: 13 sie 2004 00:00
Lokalizacja: Los Angeles, (CA, USA); Szczecin (PL)
Kontakt:

Re: Zawodowcy...

Post autor: jdownarzap1 »

Myslalem (glownie o sobie) ... szukam "sobie podobnych" osob ktore bawia sie w Labview zawodowo...
Moze brzmi/jest to troche egoistyczne ... lubie wiedziec z kim mam do czynienia...ale n.p. nie sadze zebym nawiazal jakis kontakt ze studentami

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Silver0000
Posty: 52
Rejestracja: 13 sty 2007 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 8.0
Lokalizacja: Polska

Zawodowcy...

Post autor: Silver0000 »

Jeżeli oceniasz ludzi po tym czy ktoś jest studentem czy kimś innym, a nie po tym co swoją postawą reprezentuje to gratuluje... Resztę mojej opinii na ten temat zachowam dla siebie... Powodzenia...
Awatar użytkownika
rafal
Posty: 39
Rejestracja: 12 lip 2004 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2010
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Zawodowcy...

Post autor: rafal »

jdownarzap1 napisał:
Moze brzmi/jest to troche egoistyczne ... lubie wiedziec z kim mam do czynienia...ale n.p. nie sadze zebym nawiazal jakis kontakt ze studentami
Hehe, niezłe =D>
jdownarzap1
Posty: 15
Rejestracja: 13 sie 2004 00:00
Lokalizacja: Los Angeles, (CA, USA); Szczecin (PL)
Kontakt:

Re: Zawodowcy...

Post autor: jdownarzap1 »

Widze ze popelnilem pomylke...
Wycofuje sie z tej inicjatywy i przepraszam tych ktorych urazilem...

janusz
PMaj
Posty: 231
Rejestracja: 04 sty 2004 00:00

Re: Zawodowcy...

Post autor: PMaj »

Witam
jdownarzap1 nie masz za co przepraszać! Wyraziłeś swoją opinię, którą prawdopodobnie podziela wielu użytkowników - często pytając o radę chcesz uzyskać odpowiedź od osoby, która nad podobnymi tematami spędziła np. 5 lat. Wówczas wiesz, czy rozwiązanie działa i czy jest sprawdzone i że nie jest to tylko strzał w jakieś rozwiązanie, nad którym spędzisz tydzień i nie zadziała poprawnie.
Niemniej jednak czasem pojawiają się pytania, na które głównie studenci znają odpowiedź :) - wieeeeeeeele przykładów na forum labview.pl
Polecam pisać pytania na forum i odpowiednio wybierać odpowiedzi.
Pozdrawiam pmaj
Nie jestem leniwy
Mam zawyżone wymagania motywacyjne
Awatar użytkownika
vittcor
Posty: 12
Rejestracja: 04 sty 2007 00:00

Re: Zawodowcy...

Post autor: vittcor »

Ciekawi mnie trochę taka opinia o studentach. Akurat jestem studentem, ale wraz z kilkoma osobami współpracujemy bezpośrednio z firmą i jednym z głównych narzędzi jest Labview. Co ciekawe jakoś ta firma nie miała oporów żeby nam zlecać wykonanie projektów.... :-k
Pozdrawiam serdecznie
...
ODPOWIEDZ