Nieprozuminie

Masz coś ciekawego do przekazania ?? Wszyscy o wszystkim piszą tutaj ...
Gość
Posty: 656
Rejestracja: 10 lis 2003 00:00

Nieprozuminie

Post autor: Gość »

Pzykro mi ze to tak wszysto odbieraz.
Myslalem ze moge dostac profesionalna pomoc nie zaleznie od moich brakow w jezyku polskim...
Niestety niemam polskich fontow na klawiatuze i niestety nie mialem polskiego jezyka w szkole wiec prubuje sobie radzic jak tylko moge...
Danne
P.s. Pzykro mi za ostatnia odpowiedz. Zaluwazymem teraz ze dostalem poczebujaca informacje. Niestety ostatnim razem jak sprawdzalem to sie konczyla twoja odpowiec na zdaniu "Funkcje sa , oczywiscie, proponuje jednak chwilowo rozpoczac od powtorki z jezyka polskiego"
Niewiem czy byl jakis bland wiec pzepraszam za moje nieporozumienie...
Awatar użytkownika
Mikrobi
Posty: 1210
Rejestracja: 08 paź 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2017

Post autor: Mikrobi »

[quote="Danne"]Pzykro mi ze to tak wszysto odbieraz.
Myslalem ze moge dostac profesionalna pomoc nie zaleznie od moich brakow w jezyku polskim...
Niestety niemam polskich fontow na klawiatuze i niestety nie mialem polskiego jezyka w szkole wiec prubuje sobie radzic jak tylko moge...
Danne [/quote]
:oops:
Coż, zatem to mi powinno byc i jest przykro. Przepraszam, nie zdawałem sobie sprawy że rozmawiam z kolegą z zagranicy.
[quote="Danne"] P.s. Pzykro mi za ostatnia odpowiedz. Zaluwazymem teraz ze dostalem poczebujaca informacje. Niestety ostatnim razem jak sprawdzalem to sie konczyla twoja odpowiec na zdaniu "Funkcje sa , oczywiscie, proponuje jednak chwilowo rozpoczac od powtorki z jezyka polskiego"
Niewiem czy byl jakis bland wiec pzepraszam za moje nieporozumienie...[/quote]
Zgadza się, uznałem za niegrzeczne pouczenie które nie zawiera odpowiedzi na pytanie i edytowałem swoją wypowiedź. Jeszcze raz przepraszam.
pozdrawiam
Mikrobi

LabVIEW Champion, CLD, CPI
ODPOWIEDZ