Literatura LabVIEW

Ogłoszenia związane z LabVIEW
Awatar użytkownika
skoziate
Administrator
Posty: 245
Rejestracja: 06 mar 2007 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2019
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Literatura LabVIEW

Post autor: skoziate »

Moi Drodzy,

W związku z przeprowadzką biura National Instruments chciałbym rozdać chętnym następującą książkę: Dariusz Świsulski - Komputerowa technika pomiarowa (2005). Jest do dość wiekowa literatura, czyli zdaje się z czasów LabVIEW 7.0, niemniej część informacji w niej zawartych jest nadal aktualna.

Książka jest do odebrania osobiście w biurze National Instruments w Warszawie przy ul. Grójeckiej 5. Książkę mogę również wysłać Pocztą Polską za pobraniem kosztów wysyłki (chyba ok. 10-15 złotych) tylko na terenie Polski, jak tylko zakończymy temat przeprowadzki :-) Posiadamy 44 egzemplarze i jeśli będzie więcej chętnych, decydować będzie kolejność zgłoszeń. Na zainteresowanych czekam do najbliższego czwartku, 18 lutego 2016 r. Egzemplarze, których nikt nie weźmie zostaną zutylizowane. Proszę pisać do mnie na priv.

Książki oferuję osobiście, jako akcję (powiedzmy) społeczną i nie jest to oferta National Instruments, więc nie podlega gwarancji ani rękojmi. Niemniej książki są jak nowe.

Pozdrawiam!
Załączniki
IMG_1078.JPG
Pozdrawiam,
Sebastian
Awatar użytkownika
semper fidelis
Posty: 74
Rejestracja: 28 paź 2014 20:45
Wersja środowiska: LabVIEW 2013

Literatura LabVIEW

Post autor: semper fidelis »

Ja jestem zainteresowany, wysylka, pieniazki przeleje na konto.

pozdrawiam
Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i to robi...
SzymonSz89
Posty: 4
Rejestracja: 14 paź 2015 19:30
Wersja środowiska: LabVIEW 2013

Literatura LabVIEW

Post autor: SzymonSz89 »

Witam
Czy oferta jest nadal aktualna?
Awatar użytkownika
skoziate
Administrator
Posty: 245
Rejestracja: 06 mar 2007 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2019
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Literatura LabVIEW

Post autor: skoziate »

Tak jak pisałem w poście, prosiłem o kontakt na priv, ponieważ wtedy otrzymywałem powiadomienia na komórkę i mogłem zareagować. Jest już niestety po przeprowadzce i najprawdopodobniej tej literatury już nie ma, ale potwierdzę dzisiaj ostatecznie i dam znać.
Pozdrawiam,
Sebastian
ODPOWIEDZ