Seminarium - Przyrządy modułowe oparte na platformie PXI

Ogłoszenia związane z LabVIEW
bogdani
Administrator
Posty: 1315
Rejestracja: 30 lip 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2015
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Seminarium - Przyrządy modułowe oparte na platformie PXI

Post autor: bogdani »

Zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnych seminariach, podczas których omówimy następujące zagadnienia:
Obrazek
W jaki sposób przyrządy modułowe i technologia PXI pomagają pokonać ograniczenia tradycyjnych urządzeń?
W jaki sposób w krótkim czasie zbudować złożony, automatyczny system pomiarowy lub tzw. tester?

Podczas seminarium odpowiemy na wiele pytań:
Czym przyrządy modułowe różnią się od tradycyjnych urządzeń pomiarowych, opartych o interfejsy GPIB, Ethernet lub RS232/485?
W jaki sposób zsynchronizować oraz zintegrować w jednym systemie większość popularnych przyrządów modułowych, takich jak oscyloskopy, generatory, multimetry, zasilacze, matryce przełączników oraz wektorowe analizatory widma czy wektorowe analizatory sieci?
Jak wykorzystać podstawowe lub zaawansowane metody wyzwalania w aplikacjach wymagających ścisłej integracji pomiarów analogowych, komunikacji cyfrowej w różnych standardach (CAN, RS-485, I2C, inne), systemów rozpoznawania obrazu oraz systemów sterowania silnikami?
W jaki sposób zbudować system o dużej liczbie kanałów pomiarowych, łączący odczyty z czujników tensometrycznych, akcelerometrów, mikrofonów, termopar lub innych?
W jaki sposób sterowniki do urządzeń, oprogramowanie deweloperskie czy moduły programowe do analizy sygnałów, uzupełniają platformę PXI?
Jak korzystając z tych samych narzędzi budować systemy o zróżnicowanym poziomie zaawansowania, począwszy od prostych aplikacji inżynieryjnych po złożone, wielokanałowe systemy testowe?
Zachęcamy do przekazania tego zaproszenia współpracownikom oraz znajomym, którzy są zainteresowani wspomnianą tematyką.
Zapraszamy Państwa serdecznie do uczestnictwa.

Więcej informacji na stronach NI Poland
Ktoś ci pomógł na forum? Podziękuj dając pochwałę.

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Pitol
Moderator
Posty: 982
Rejestracja: 19 lip 2007 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2019
Lokalizacja: Kraków

Re: Seminarium - Przyrządy modułowe oparte na platformie PXI

Post autor: Pitol »

Zastanawia mnie ile w tym będzie gadki marketingowej a ile czegoś ciekawego do posłuchania... No cóż, trzeba się będzie przekonać na miejscu.
ObrazekObrazekObrazek
Chcesz taki podpis? Zajrzyj tutaj
Awatar użytkownika
darkon
Posty: 26
Rejestracja: 13 lut 2011 14:21
Wersja środowiska: Nie mam LabVIEW
Lokalizacja: Krk

Seminarium - Przyrządy modułowe oparte na platformie PXI

Post autor: darkon »

może się w końcu dowiesz "Why NI?" :D
Pomogłem?... pochwal mnie :)
ODPOWIEDZ