LV15 przestało się włączać

Jeśli masz coś do powiedzenia w sprawie LabVIEW napisz. Tutaj są tematy, których nie można uściślić do innych działów.
betka_k
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2017 21:54
Wersja środowiska: LabVIEW 2015

LV15 przestało się włączać

Post autor: betka_k »

Hej. Jakieś dwa miesiące temu ostatni raz uruchomiałam LV15. Dzisiaj chciałam znowu do niego usiąść i zauważyłam po pierwsze, że zniknęła mi ikona LV15 z pulpitu, a gdy wchodzę w start >uruchom gdy wpisuje LV to nie znajduje mi wersji którą miałam zainstalowaną. Gdy weszłam do folderu w którym ten program miałam zainstalowany to mam ikonkę LabVIEW.exe, gdy próbuję ją uruchomić na dwie sekundy włącza mi się klepsydra i dalej nic się nie włącza. Dodam, że to samo mam z wersją 13 która kiedyś też mi działała. Czy ktoś wie co mogę w takiej sytuacji zrobić? Nie chce od nowa instalować LV bo nie mam instalacji oraz ostatnio razem z dodatkami instalowałam to cały dzień :(. Bardzo proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
Pitol
Moderator
Posty: 982
Rejestracja: 19 lip 2007 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2019
Lokalizacja: Kraków

Re: LV15 przestało się włączać

Post autor: Pitol »

Dziwne. Nie wygląda na problem z LabVIEW, raczej z Twoim komputerem.
Może ktoś coś przypadkiem odinstalował, jakiś program do czyszczenia usunął coś istotnego... ciężko stwierdzić.
Niestety nie mam innej rady jak przeinstalować soft. Do ściągnięcia jest przecież ze stron NI.
A co do instalowania cały dzień to tak bywało kiedyś, chyba, że instalujesz WSZYSTKIE dodatki.
A wątpię, że wszystkie są Ci potrzebne. Samo LabVIEW instaluje się kilkanaście minut.
FPGA dłużej, ale wciąż jesteś w stanie to zrobić w 1-2 godziny... Nie popadajmy w paranoję :)
ObrazekObrazekObrazek
Chcesz taki podpis? Zajrzyj tutaj
ODPOWIEDZ