Error 1, Bluetooth

Jeśli masz coś do powiedzenia w sprawie LabVIEW napisz. Tutaj są tematy, których nie można uściślić do innych działów.
Vomort
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2017 11:20
Wersja środowiska: LabVIEW 2016

Error 1, Bluetooth

Post autor: Vomort »

Witam,
zrobiłem program z użyciem protokołu bluetooth do przesyłania danych z jednego komputera na drugi, ale niestety pojawia się błąd
"Error 1 occurred at Bluetooth Write
Possible reason(s): LabVIEW: An input parameter is invalid. For example if the input is a path, the path might contain a character not allowed by the OS such as ? or @."
udaje mi się połączyć z drugim komputerem ale przy wysyłaniu sygnału występuję błąd i nie wiem jak to naprawić, miałbym prośbą aby ktoś spojrzał na załączniki i pomógł :)
Pozdrawiam,
Załączniki
error.png
3. nadajnik bluetooth.vi
(20.09 KiB) Pobrany 317 razy
PiDi
Posty: 641
Rejestracja: 31 gru 2010 01:36
Wersja środowiska: LabVIEW 2017
Lokalizacja: Katowice

Re: Error 1, Bluetooth

Post autor: PiDi »

Z bloczka Bluetooth Wait On Listener ciągniesz dalej nie ten kabel co trzeba (listenera zamiast connection):
bluetooth.png
bluetooth.png (16.74 KiB) Przejrzano 5643 razy
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
mnawotka
Posty: 55
Rejestracja: 15 lut 2016 20:13
Wersja środowiska: LabVIEW 2017

Re: Error 1, Bluetooth

Post autor: mnawotka »

Vomort pisze: 28 paź 2017 12:09 Witam,
zrobiłem program z użyciem protokołu bluetooth do przesyłania danych z jednego komputera na drugi, ale niestety pojawia się błąd
"Error 1 occurred at Bluetooth Write
Possible reason(s): LabVIEW: An input parameter is invalid. For example if the input is a path, the path might contain a character not allowed by the OS such as ? or @."
udaje mi się połączyć z drugim komputerem ale przy wysyłaniu sygnału występuję błąd i nie wiem jak to naprawić, miałbym prośbą aby ktoś spojrzał na załączniki i pomógł :)
Pozdrawiam,
Nie zauważyłem że wrzuciłeś ten Vi na forum, wrzuciłbyś w wersji LV 2015 ?
Ostatnio zmieniony 29 paź 2017 14:11 przez mnawotka, łącznie zmieniany 1 raz.
Vomort
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2017 11:20
Wersja środowiska: LabVIEW 2016

Re: Error 1, Bluetooth

Post autor: Vomort »

Dzięki za pomoc, sprawdzę to jak będę miał dostęp do drugiego komputera :)
do połączenia bluetooth używam 2 laptopów, nie mam żadnych zewnętrznych urządzeń.
ODPOWIEDZ