Liga Zadaniowa LabVIEW edycja II

Informacje o konkursach w serwisie Polskie Centrum LabVIEW
Awatar użytkownika
bienieck
Posty: 7
Rejestracja: 31 sty 2012 20:23
Wersja środowiska: LabVIEW 2012

Liga Zadaniowa LabVIEW edycja II

Post autor: bienieck » 08 lis 2013 23:56

Rusza druga edycja Ligi Zadaniowej!
Start 11 listopada 2013 godzina 00:00!
Studenckie koło naukowe LabVIEW Fan Group zaprasza, wszystkich studentów zainteresowanych poszerzeniem swojej znajomości programowania w LabVIEW, do wzięcia udziału w Lidze Zadaniowej. Liga stanowi niepowtarzalną przejażdżkę po LabVIEW, przedstawiającą najciekawsze elementy tego środowiska co ma na celu, między innymi, motywowanie studentów do systematycznej pracy.

Co dwa tygodnie na stronie LVFG będą udostępniane zestawy pięciu zadań. Celem uczestników ligi jest rozwiązanie zadań i odesłanie na wyznaczony adres w przeciągu dwóch tygodni od dnia publikacji danej listy. Każde poprawnie rozwiązane zadanie skutkuje przyznaniem jednego punktu.
Zadania, a także szczegółowe informacje i aktualności ligowe pojawiać się będą na stronie www.lvfg.pwr.wroc.pl/lz. Rozwiązane zadania prosimy przesyłać na adres mateusz.bartczak@lvfg.pwr.wroc.pl lub lukasz.zapotoczny@lvfg.pwr.wroc.pl - pod te adresy prosimy także pisać w razie pytań, uwag i wątpliwości. Oceniane będą rozwiązania TYLKO w wersji LabVIEW 2013.

Konkurs przeznaczony jest dla studentów. W celu weryfikacji, wraz z pierwszą serią zadań prosimy o kilka informacji o sobie (uczelnia, kierunek, specjalność, ulubiony kolor itp), a także o skan legitymacji studenckiej (niezbędne jest aby było widoczne imię i nazwisko).

Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Obrazek

ODPOWIEDZ