pomoc przy pisaniu pracy

Jeśli masz do zaoferowania pracę dla osoby znającej LabVIEW to ogłoszenie możesz zamieścić w tym dziale.
Gość
Posty: 656
Rejestracja: 10 lis 2003 00:00

pomoc przy pisaniu pracy

Post autor: Gość »

Witam, pisze prace w lab view i poszukuję kogoś kto mógł by mi oczywiście odpłatnie pomóc w rozwiązaniu pewnych problemów.Program, który napisałem muszę trochę zmienić i brak mi wiedzy odnośnie lab view. Najlepiej z okolic Warszawy.
Awatar użytkownika
mgawlik
Posty: 89
Rejestracja: 08 sie 2003 00:00
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: pomoc przy pisaniu pracy

Post autor: mgawlik »

to moze powiedz chociaz jak cie znalezc, jakis mail czy cos
Gość
Posty: 656
Rejestracja: 10 lis 2003 00:00

Re: pomoc przy pisaniu pracy

Post autor: Gość »

jdownarzap1
Posty: 15
Rejestracja: 13 sie 2004 00:00
Lokalizacja: Los Angeles, (CA, USA); Szczecin (PL)
Kontakt:

Re: pomoc przy pisaniu pracy

Post autor: jdownarzap1 »

O jaka (sume) pieniedzy chodzi?
Marbak
Posty: 8
Rejestracja: 09 mar 2006 00:00

Re: pomoc przy pisaniu pracy

Post autor: Marbak »

dzięki za zainteresowanie, ale temat jest już nieaktualny
Początki są trudne
Gość
Posty: 656
Rejestracja: 10 lis 2003 00:00

Re: pomoc przy pisaniu pracy

Post autor: Gość »

rowniez potrzebuje kogos kto mi pomoze w projekcie labviec odplatnie. moj mail z11@wp.pl pilnie prosze (pisze tak bo niewiem czemu moj post i temat zostal skasowany)
Gość
Posty: 656
Rejestracja: 10 lis 2003 00:00

Re: pomoc przy pisaniu pracy

Post autor: Gość »

Witam mam problem z aplikacja lab view jestem poczatkujacym użytkownikiem chodzi mi o reprezentacje kodów bifazowych BPL,BPM,BPS
prosil bym o pomoc na adres darek9791@wp.pl
Awatar użytkownika
jogurt_owocowy
Posty: 1317
Rejestracja: 30 lis 2004 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2015
Lokalizacja: Kraków

Re: pomoc przy pisaniu pracy

Post autor: jogurt_owocowy »

O co chodzi z tymi kodami bifazowymi? Większość 'desperados' pisze właśnie o tym? Taki zbieg okoliczności czy to różne wcielenia jednej osoby?
Ostatnio była prawdziwa perełka na 10/10, coś o "budowie własności spektakularnych" czy jakoś tak, ale niestety Bogdani usunął:(
A przecież takie wymierające gatunki trzeba chronić, do autobusu pomóc wsiąść itd. ;)
Awatar użytkownika
tasza
Posty: 23
Rejestracja: 19 sty 2006 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2014

Re: pomoc przy pisaniu pracy

Post autor: tasza »

to kodowanie danych dla celów transmisji....
:arrow: http://www.kt.agh.edu.pl/~juszkiew/mid/kody/
:arrow: http://cygnus.tele.pw.edu.pl/~bogdan/kodery.pdf
z takich popularniejszych to chyba Manchester...:roll:
jogurt_owocowy pisze:A przecież takie wymierające gatunki trzeba chronić, do autobusu pomóc wsiąść itd. ;)
boskie....pozwolisz, że zapożyczę ten tekst....

tasza
Awatar użytkownika
jogurt_owocowy
Posty: 1317
Rejestracja: 30 lis 2004 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2015
Lokalizacja: Kraków

Re: pomoc przy pisaniu pracy

Post autor: jogurt_owocowy »

Wiem co to są kody bifazowe, tylko nie wiem o co chodzi z takim ich nawałem ostatnio:)
Tekst z autobusem to nie mój - Mikrobiego :)
Awatar użytkownika
Mikrobi
Posty: 1210
Rejestracja: 08 paź 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2017

Re: pomoc przy pisaniu pracy

Post autor: Mikrobi »

Zaiste mój ci on.
O kodach tych pisał Hipek z Warszawy już 1 Jun 2005, podobna lokalizacja co ostatni SessionDesperados.
pozdrawiam
Mikrobi

LabVIEW Champion, CLD, CPI
Awatar użytkownika
tasza
Posty: 23
Rejestracja: 19 sty 2006 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2014

Re: pomoc przy pisaniu pracy

Post autor: tasza »

a, to już tak jest - widać jak się zbliża okres zaliczeń, zdawania projektów... typowy subject: "pomocy!", typowy deadline: "na jutro"...i często jeszcze tupanie nóżką - no jak to? napisało posta i nikt nie chce odpowiedzieć?! ej...
sorki, ale może nieco off-topic... zaczęłam kombinować z LV i magistralą 1-Wire...jeszcze się szarpię nieco, ale coś jakby chce działać...mam nadzieję, że nie popłynę i jakiś cud techniki się urodzi.... czy można napisać takiego newsa-aktualność? jak wstawić (upload?) obrazki? i czy w ogóle takie cosik by Was interesowało?
tasza
darek9791
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2006 00:00

Re: pomoc przy pisaniu pracy

Post autor: darek9791 »

zdradze że to ja tu napisałem o tych kodach bifazowych BPL,BPM,BPS
Tasza ma racje okres zaliczen... tylko co zrobić jak sie mialo 3 zajęcia z lab view a potem napisz projekt ... a na dodatek w necie jest cos tylko o kodzie menchester a gdzie BPL,BPM,BPS geniuszem niejestem a ksiazke do lab view tesz trudno ... pytałem sie kolegi z politechniki to nieslyszał o takim programie :( mam tylo program który robilismy na cwiczeniach ale jak go zmodyfikować to tylko Bóg to wie bo to dla mnie czarna magia wytlumaczy mi ktoś o co chodzi ztymi kodami bifazowymi i jak je zaprezentowac na wykresach?
Awatar użytkownika
Mikrobi
Posty: 1210
Rejestracja: 08 paź 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2017

Re: pomoc przy pisaniu pracy

Post autor: Mikrobi »

jogurt, tylko ty tutaj jak wnioskuję z twojego obrazka masz nerwy ze stali...
Zresztą takie "czepianie się" człowieka przypomina nieco czepianie się czekanem, zatem:
1. Rozumiesz czym jest kod bifazowy ? konkretnie kod bifazowy
BPL/BPM/BPS ? 1.a. poszukaj książek, google/yahoo/msn to nie są jedyne źródła wiedzy, więcej - wbrew pozorom są marginalne. Poszukaj książek o odpowiedniej tematyce. Spróbuj skonsultować się z prowadzącym. 2. Jak zrozumiesz ideę kodu poszukaj prostego przykładu kodowania i dekodowania - narysuj go na kartce. 3. Przemyśl to. 4. Zastanów się jak to chcesz zrealizować w LabVIEW 5. Zadaj konkretne pytanie na forum.
pozdrawiam
Mikrobi

LabVIEW Champion, CLD, CPI
Awatar użytkownika
jogurt_owocowy
Posty: 1317
Rejestracja: 30 lis 2004 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2015
Lokalizacja: Kraków

Re: pomoc przy pisaniu pracy

Post autor: jogurt_owocowy »

tylko co zrobić jak sie mialo 3 zajęcia z lab view a potem napisz projekt
Co prawda to prawda. Wiadomo, studiowanie to też samodzielna praca itd., ale niekiedy spotyka się przegięcia w stosowaniu tej reguły przez co lepszych "nauczycieli" akademickich.
wytlumaczy mi ktoś o co chodzi ztymi kodami bifazowymi i jak je zaprezentowac na wykresach?
Ja proponuję inny układ: Ty się dowiedz co to za kody, napisz krótkie ich omówienie, a na pomoc z implementacją w LV możesz liczyć. W końcu to forum poświęcone LV, a nie kodowaniu kanałowemu. Co to jet kod bifazowy to wiem, ale co znaczą te skróty tajemnicze(BPL/BPM/BPS) to już gorzej. Oświeci ktoś?
jogurt, tylko ty tutaj jak wnioskuję z twojego obrazka masz nerwy ze stali...
A czym tu się denerwować? ;)
ODPOWIEDZ