Woodward Poland - V&V ENGINEER (Aerospace) - Kraków/Niepołomice

Jeśli masz do zaoferowania pracę dla osoby znającej LabVIEW to ogłoszenie możesz zamieścić w tym dziale.
Awatar użytkownika
Pitol
Moderator
Posty: 982
Rejestracja: 19 lip 2007 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2019
Lokalizacja: Kraków

Woodward Poland - V&V ENGINEER (Aerospace) - Kraków/Niepołomice

Post autor: Pitol »

Firma Woodward poszukuje osoby na stanowisko V&V ENGINEER dla grupy Aerospace.

Siedziba firmy znajduje się w Niepołomicach obok Krakowa.
Bardzo dobry dojazd, jakby ktoś się martwił, że daleko. Jedziesz zawsze w przeciwną stronę niż korki :)
Niedawno otworzyli zjazd z autostrady w Podłężu oraz obwodnicę bezpośrednio do strefy ekonomicznej, co dodatkowo ułatwia dojazd.

W załączniku opis stanowiska.

Nie ma co się sugerować zbytnio wymaganiami :D Jak czegoś nie wiesz, warto i tak zaaplikować.
To MY decydujemy czy warto Cię zatrudnić, więc to dopiero rozmowa, a nie CV decyduje.

Widełki: 8k -12k brutto

Wstępnie szukamy kogoś mniej doświadczonego, natomiast jeśli uważasz, że masz większe doświadczenie (Senior) to mimo wszystko zapraszam na rozmowę.
Warunki nie są sztywne, dostosujemy się do kandydatów.

Dodatkowo:
W naszej firmie stosujemy podwyższone koszty uzyskania przychodu (tzw. KUPy). Co daje dodatkowe parę stówek (a nawet więcej) miesięcznie.
Firma dopłaca dodatkowo do PPK (w zależności od stażu) więc po kilku latach jest już 4% od firmy.
Praca zdalna 2 dni w tygodniu.
A ostatnio dorzucili 100 zł miesięcznie na posiłki.
W skrócie na czym polega praca: LabVIEW, TestStand, sporo sprzętu NI (i nie tylko), jak C znasz to dobrze. Do tego testowanie, testowanie, testowanie... Sporo jest też biurokracji ale tego się nie da uniknąć, zwłaszcza w branży lotniczej.
Natomiast satysfakcja z testowania czegoś, co lata jest ogromna.

No i najważniejsze: będziesz pracował/a ze mną :-ss :-ss :-ss

W razie pytań służę pomocą.

Polecam aplikację przeze mnie (CV na maila do mnie - tomasz.kusiak@woodward.com, albo PW) - zwiększa to zdecydowanie prawdopodobieństwo pozytywnej decyzji (a i mnie coś skapnie z tego, nie będę ukrywał).
Załączniki
Embedded SW Verification Engineer- Aero.pdf
(286.73 KiB) Pobrany 93 razy
ObrazekObrazekObrazek
Chcesz taki podpis? Zajrzyj tutaj
ODPOWIEDZ