Pilnie potrzebna pomoc profesjonalisty LV

Jeśli masz do zaoferowania pracę dla osoby znającej LabVIEW to ogłoszenie możesz zamieścić w tym dziale.
randal
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2013 15:35
Wersja środowiska: LabVIEW 2012

Pilnie potrzebna pomoc profesjonalisty LV

Post autor: randal »

Witam serdecznie!
Jako nowicjusz na Portalu i poczatkujacy w uzytkowaniu LV prosze o pomoc - usluga w pelni platna, prywatnie (nie wystawiam faktur).
Pilnie poszukuje profesjonalisty z LV / Signal Express / Ni Scope, ktory stworzy dosc prosty (w moim rozeznaniu) program testujacy, wprowadzi mnie w jego obsluge, a w pozniejszym czasie udzieli podstawowych wskazowek w tworzeniu aplikacji i poruszaniu sie w oprogramowaniu (on line).
Dopiero co zainstalowalem wersje ang. prof. NI Developer Suite 2013 na win 7/64. W firmie - nie ma nikogo kto by sie znal na tym srodowisku, - na szkolenie mnie w Ni zabraklo srodkow:-(
Zatem pozostaje nauka wlasna i pomoc o jaka prosze wyzej.
W ten weekend zainstaluje to oprogramowanie na domowym laptopie z win 7/32. Kiedy moge staram sie zapoznac z tutorialami on-line. Ograniczony czas i natlok innych prac nie ulatwia mi zadania. Nie mniej jednak chcialbym wykonac pierwszy test z NI LV "bez pudla".
Na stworzenie i uruchomienie oprogramowania oraz pre-test mam caly nastepny tydzien, w kolejnym tygodniu test do wykonania w terenie.
Krotki opis dot. testu:
Shock Vibration Test na stole wibracyjnym pary konektorow z wyprowadzona skretka z obu stron. Konektory zamkniete w specjalnej obudowie stalowej. Para przewodow (skretka) podlaczona do digitaizera NI USB-5132, CH 0(connector 1/wire 1) i CH1(Connector 2/wire2), sygnal +/-5 V puszczony z zew. Function Generatora o czestotliwosci f do PFI 1..? Badanie niezwodnosci polaczenia konektorow, szukanie, zapis, analiza jakichkolwiek przerw w prawidlowym polaczeniu kazdego konektora (electrical transients), ale w dosc ograniczonym stopniu...
Zainteresowane osoby prosze w pierwszym momencie o kontakt tekstowy (sms, na nr +44(0)7910939006)
Z gory dziekuje za kazda odpowiedz, zainteresowanie.
Pozdrawiam Wszystkich :)
Randal
ODPOWIEDZ