Układ akwizycji próbek (na zaliczenie)

Jeśli masz do zaoferowania pracę dla osoby znającej LabVIEW to ogłoszenie możesz zamieścić w tym dziale.
kubaz_92
Posty: 2
Rejestracja: 08 lut 2013 19:50
Wersja środowiska: LabVIEW 2012

Układ akwizycji próbek (na zaliczenie)

Post autor: kubaz_92 »

Witam, od razu przejdę do rzeczy..

Na zaliczenie z laborek musimy przerobić pewien układ w programie LabView i mam z tym spory problem...

Ogółem zadanie brzmi tak:
"Zrealizować układ akwizycji próbek w oscyloskopie cyfrowym przy pomocy oprogramowania LabView regulowanym pokrętłem podstawy czasu. Główne wymogi:
- symulator sygnału anal.
* regulacja częstotliwości [Hz]
* regulacja fazy pocz. sygn. [stopnie]
* kontrolne wyświetlenie przebiegu anal. (graf)
- wyświetlenie sygnału cyfr (na wyjściu układu akwizycji)
* kontrolka do zmiany podstawy czasu dla jednej działki przy założeniu, że przebieg ma szerokość 10 działek
Założyć częstotliwość maksymalną i minimalną pracy
częstotliwość próbek anal. 100x w st. do cyfr.
1000x częstotl. max"

To zadanie już facet wykonał, ale mamy je odpowiednio przerobić w taki sposób, jaki mam opisany na zdjęciu dołączonym do tego postu:
http://obrazki.elektroda.pl/4290099600_1360330960.jpg

W załączniku umieszczam program, który mamy właśnie przerobić (trzeba zmienić rozszerzenie .gif na .vi), natomiast poniżej fotkę, która także nam podesłal (nie wiem czy potrzebna).

http://obrazki.elektroda.pl/7298123700_1360331145.png

Mam nadzieję, ktoś mi tutaj pomoże, a moderatorzy nie usuną tego postu.. z góry wielkie dzięki i pozdrawiam ;)
Załączniki
Zadanie_1b.vi
(17.99 KiB) Pobrany 329 razy
Awatar użytkownika
Pitol
Moderator
Posty: 983
Rejestracja: 19 lip 2007 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2019
Lokalizacja: Kraków

Układ akwizycji próbek (na zaliczenie)

Post autor: Pitol »

Super, świetnie, rewelacja... idealny post do działu DAM PRACĘ.

Jeszcze może chcesz żeby Ci ktoś to zrobił, wyjaśnił a Ty pójdziesz zadowolony do prowadzącego i dostaniesz 5? Może jeszcze magisterkę za Ciebie też zrobić?
Ogarnij się...

Uzyskanie pomocy zależy od TWOJEGO zaangażowania. No chyba, że naprawdę chcesz żeby to ktoś zrobił za Ciebie. Tylko licz się z tym, że to będzie kosztowało.

Jeśli jednak chcesz to SAM zrobić to musisz zrozumieć, że nic za darmo nie dostaniesz.
Najpierw musisz sam spróbować zrobić zadanie. Dopiero jak gdzieś utkniesz to zwracasz się o pomoc. I to nie w stylu: "MUSZĘ ZROBIĆ to to i to, POMOCY", tylko opisz problem, gdzie utknąłeś, jak próbowałeś to rozwiązać.

No... koniec moralizowania.

Teraz napisz konkretnie czego chcesz, co już zrobiłeś i gdzie się zatrzymałeś.
ObrazekObrazekObrazek
Chcesz taki podpis? Zajrzyj tutaj
kubaz_92
Posty: 2
Rejestracja: 08 lut 2013 19:50
Wersja środowiska: LabVIEW 2012

Układ akwizycji próbek (na zaliczenie)

Post autor: kubaz_92 »

Dałoby radę przenieść ten temat do działu dam pracę?
ODPOWIEDZ