Praca jako programista LabView- absolwent Politechniki Wrocławskiej

Jeśli poszukujesz pracy i znasz LabVIEW to pisz tutaj.
Grzegorz_S
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2021 17:05
Wersja środowiska: LabVIEW 2019

Praca jako programista LabView- absolwent Politechniki Wrocławskiej

Post autor: Grzegorz_S »

Szanowni Państwo,

jestem świeżym absolwentem Politechniki Wrocławskiej, gdzie ukończyłem studia 1 stopnia na kierunku automatyka i robotyka. Moje doświadczenie z LabView opiera się na mojej pracy inżynierskiej, gdzie wykonałem aplikacje do badania rozruchów silników indukcyjnych klatkowych z wykorzystaniem karty pomiarowej. Aplikacje wykonałem na maszynie stanów, samodzielnie bez żadnego wcześniejszego przygotowania. Na studiach nie mieliśmy żadnych zajęć przygotowawczych z tego programu.

W czasie wakacji podejmowałem pracę na utrzymaniu ruchu jako technik. Mam również aktualne świadectwo kwalifikacji SEP w kategorii E do 1kV. Do moich umiejętności należy również programowanie sterowników PLC w języku LAD (programowałem w środowisku Tia Portal oraz CX-Programmer). Posiadam prawo jazdy kat. B.

Chciałbym podjąć pracę właśnie w tym kierunku, ponieważ bardzo swobodnie przychodzi mi nauka i programowanie w tym środowisku. Nie powiem, sprawia mi to również przyjemność, a chciałbym robić to co lubię. Jest to też nisza w naszym kraju i na pewno praca w tej dziedzinie da spore efekty w przyszłości. Od marca podejmuję studia zaoczne na Politechnice Śląskiej, dlatego szukam pracy w miejscowości do 200km od Gliwic (Wrocław, Kraków, Katowice, Tychy, Bielsko-Biała, ale również mniejsze miejscowości). Pracę mógłbym podjąć od zaraz.

CV oraz list motywacyjny wysyłam prywatnie na maila. W celu weryfikacji moich umiejętności programowania w LabView mogę przedstawić swój program poprzez screeny lub komunikator głosowy.

Dane kontaktowe:
tel: 737 476 480
e-mail: grzegorz.szklarz@interia.pl
linkedin:https://www.linkedin.com/in/grzegorz-szklarz-2a39021b8/
ODPOWIEDZ