Praca na Lubelszczyźnie

Jeśli poszukujesz pracy i znasz LabVIEW to pisz tutaj.
Smooth
Posty: 26
Rejestracja: 06 lip 2005 00:00
Lokalizacja: Dęblin

Praca na Lubelszczyźnie

Post autor: Smooth »

Witam!

Jestem studentem V roku Elektrotechniki Politechniki Lubelskiej, specjalność Inżynierskie Zastosowania Informatyki, specjalizacja Komputerowe Systemy Automatyki.

Piszę pracę magisterską w Katedrze Automatyki i Metrologii. Jej temat to:
"Implementacja wybranego algorytmu adaptacyjnego w PC".
Celem pracy jest próba syntezy i realizacji algorytmu adaptacyjnego (w tym przypadku MRAC) w środowisku LabVIEW 7.1 zainstalowanym na komputerze wyposażonym w kartę pomiarowo-sterującą Advantech PCL-812PG.
Praca oprócz tego ma pokazać zalety środowiska LabVIEW, które zadecydowały o jego wyborze podczas rozważania różnych możliwości rozwiązania problemu postawionego w temacie pracy.

Ale do rzeczy, szukam pracy - najlepiej na Lubelszczyźnie, choć nie pogardzę ofertą spoza regionu jeżeli wynagrodzenie będzie atrakcyjne.

Środowisko LabVIEW od podstaw poznaję sam, na uczelni spotkałem się z nim podczas tylko jednego ćwiczenia z Laboratorium Komputerowych Systemów Pomiarowych. Na PL LabVIEW dopiero raczkuję - wstyd, no ale cóż poradzić.

Samodzielna nauka środowiska LabVIEW nie sprawia mi problemów ponieważ moje studia przygotowały mnie w stosunkowo szerokim zakresie. Pochwalić sie mogę znajomością C/C++, Matlaba (poznanym podczas wielu przedmiotów związanych z automyką, takich jak symulacje układów dynamicznych, czy projektowanie regulatorów), PHP, JavaScripta i ogólnie tworzeniem stron www, Turbo Pascala (używanym np. podczas zajęć z metod numerycznych, czy komputerowych systemów pomiarowych). A także, co może powinienem wymienić na początku, posiadam wiedzę z zakresu elektrotechniki i uprawnienia eksploatacyjne urządzeń elektrycznych do 1kV. Dodać jeszcze mogę, że jestem sekretarzem Koła Naukowego Automatyki, na którym to zajmujemy się głównie programowaniem sterowników PLC: Siemens C7 w środowisku Step7 i GE Fanuc Micro w Cimplicity.

Pracę jestem gotowy podjąć od zaraz, z tym że do czasu ukończenia studiów w nieco mniejszym wymiarze, tak aby pogodzić ją z pisaniem pracy.
Proszę o kontakt
Ostatnio zmieniony 30 sty 2009 06:55 przez Smooth, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam
Gość
Posty: 656
Rejestracja: 10 lis 2003 00:00

Re: Praca na Lubelszczyźnie

Post autor: Gość »

czesc chcialem zapytac czy nie pomogl bys mi oczywiscie za pieniadze z 1 prostym projektem labview??? podaj mejla czy tel kontaktowy do siebie na zlota-raczka@go2.pl dzieki z gory narazie
Smooth
Posty: 26
Rejestracja: 06 lip 2005 00:00
Lokalizacja: Dęblin

Re: Praca na Lubelszczyźnie

Post autor: Smooth »

Mój e-mail zamieściłem, jest na końcu mojej wiadomości. Poza tym możesz kliknąć ikonkę [profil] pod moim podpisem i tam również znajdziesz ikonke e-mail z moim adresem.

Jestem raczej zainteresowany stałą pracą niż projektami, no ale jak znajdę chwilę czasu to Ci pomogę, więc wysyłaj.
Pozdrawiam
Gość
Posty: 656
Rejestracja: 10 lis 2003 00:00

Re: Praca na Lubelszczyźnie

Post autor: Gość »

Jak bym mogl to bym wyslal ale 1 na forach typu phpbb powinny byc mejle odrazu a nie w jakims profilu po drugie nawet w profilu nie masz, moze dlatego ze jestem gosciem nie wiem... prosze wiec wyslij cos na zlota-raczka@go2.pl a ja odpisze pozdrawiam...
Smooth
Posty: 26
Rejestracja: 06 lip 2005 00:00
Lokalizacja: Dęblin

Re: Praca na Lubelszczyźnie

Post autor: Smooth »

Czekam na kolejne oferty :)
Pozdrawiam
Smooth
Posty: 26
Rejestracja: 06 lip 2005 00:00
Lokalizacja: Dęblin

Re: Praca na Lubelszczyźnie

Post autor: Smooth »

Oj nie ma, nie ma pracy na Lubelszczyźnie? A może Warszawa?
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ