Praca w Warszawie

Jeśli poszukujesz pracy i znasz LabVIEW to pisz tutaj.
krzysiek777
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2014 14:05
Wersja środowiska: LabVIEW 2009

Praca w Warszawie

Post autor: krzysiek777 »

Drodzy koledzy,

Jestem osobą poszukującą pracy w Warszawie i okolicach, założyłem ten temat w celu zoorientowania się, jak wygląda tamtejszy rynek pracy(jestem z Śląska). Obecnie pracuje jako specjalista w dziale utrzymania ruchu (Około 2 lat), mam doświadczenie w programowaniu sterowników PLC głównie firmy Schneider-biegłe, oraz Siemens-głównie serwis i małe modyfikacje w kodzie, oczywiscie dochodzi do tego znajomość systemów SCADA jak WINCC itp. Jakie waszym zdaniem mam mozliwości znalezienia zatrudnienia, związanego z LabVIEW- którego biegle używałem na studiach(CLAD) (Politechnika Śląska Wydz. AEI)?, jak zacząć szukać pracy związanej z programowaniem w LabVIEW w Warszawie? (przyznam, że nie widziałem wielu ofert w interecie wsród popularnych rekruterów), może pochwalicie się, jak wam się udało.Dodam, że nieźle radze sobie z programowaniem w C/C , oraz aplikacjami na mikrokontrolery, niestety moja obecna i poprzednia praca nie pozwoliła mi zawodowo rozwinąć się w tym kierunku. -Proszę nie traktować tego postu jako ogłoszenia czy mojej reklamy mimo iż treść jest przyznam zbliżona :)
Ostatnio zmieniony 02 gru 2014 14:24 przez krzysiek777, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ