Praca - programista LabVIEW

Jeśli poszukujesz pracy i znasz LabVIEW to pisz tutaj.
michaln7
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2014 17:18
Wersja środowiska: LabVIEW 2011

Praca - programista LabVIEW

Post autor: michaln7 »

Dzień dobry,

Poszukuję pracy jako programista LabVIEW na terenie województwa śląskiego (miło by było w okolicach Gliwic/Katowic). Ukończyłem studia II stopnia na kierunku Informatyka na wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki na Politechnice Śląskiej.

Jeżeli chodzi o doświadczenie jakie posiadam, to w ramach pracy magisterskiej wykonywałem bibliotekę funkcji do konfiguracji i akwizycji danych z analizatora USB 3.0 oraz bibliotekę służącą do wizualizacji zarejestrowanych pakietów transmitowanych na magistrali. W ramach innego projektu na studiach wykonywałem wizualizację stanu określonych rejestrów w sterowniku PLC z wykorzystaniem serwera OPC. W styczniu tego roku uzyskałem również certyfikat CLAD.
Praca w środowisku LabVIEW wiele mnie nauczyła i chciałbym dalej rozwijać swoje umiejętności programistyczne w tym środowisku. Bardzo lubię programowanie w LabVIEW, dlatego byłbym wdzięczny za szansę rozwoju swoich umiejętności, w zamian mogę zaoferować sumiennego i wydajnego pracownika.
Pruftechnik Technology
Posty: 3
Rejestracja: 27 sie 2014 10:12
Wersja środowiska: Nie mam LabVIEW

Re: Praca - programista LabVIEW

Post autor: Pruftechnik Technology »

Witam,

Reprezentuję firmę Pruftechnik Technology z Wrocławia. W chwili obecnej realizujemy projekt dot. systemu do diagnostyki turbin. Ma to być system do akwizycji danych z przetwarzaniem i analizą sygnałów. Do tego projektu poszukujemy 2 osób, które programują w LabView i są zainteresowane współpracą. Praca odbywałaby się w naszym biurze we Wrocławiu.

Jeśli chciałby Pan poznać szczegóły projektu i porozmawiać o ewentualnej współpracy, proszę o kontakt mailowy: agata.rogowska@pruftechnik.com.pl lub telefoniczny 71 326 57 02.

Pozdrawiam
Agata Rogowska
HR Coordinator
Uniapol
Posty: 5
Rejestracja: 03 lip 2014 11:12
Wersja środowiska: Nie mam LabVIEW

Praca - programista LabVIEW

Post autor: Uniapol »

Dzień dobry,

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Labview Test Developer.

Szczegóły jak i opis stanowiska znajdzie Pan po linkiem http://bit.ly/labview_test

Jeżeli jest Pan zainteresowany to chętnie spotkam się z Panem na rozmowie.

W razie jakichkolwiek pytań jestem do Pana dyspozycji pod adresem kszpila@uniapol.pl

Pozdrawiam,
Klaudia Szpila
ODPOWIEDZ