[Szukam] Praca - programista LabVIEW

Jeśli poszukujesz pracy i znasz LabVIEW to pisz tutaj.
Awatar użytkownika
Quark-t
Posty: 9
Rejestracja: 29 sie 2011 18:47
Wersja środowiska: LabVIEW 2012
Lokalizacja: Będzin

[Szukam] Praca - programista LabVIEW

Post autor: Quark-t »

Szanowni Państwo,
pozwolę sobie skorzystać z dobrodziejstwa niniejszego forum i umieścić tu swoje ogłoszenie, jako że kończę swoją przygodę ze studiami i poszukuję pracy, najchętniej w charakterze programisty LabVIEW.

Jestem absolwentem Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach, na kierunku automatyka i robotyka, gdzie w 2008 roku uzyskałem tytuł magistra inżyniera. Obecnie jestem na ukończeniu stacjonarnych studiów doktoranckich na tym samym wydziale i kierunku. Zarówno moja praca magisterska jak i doktorska opiera się w głównej mierze na labVIEW, choć w przypadku pracy doktorskiej oprogramowanie w LabVIEW jest tylko środkiem, a nie celem. Z samym labVIEW mam styczność od ok. 7 lat. W tym czasie oprócz prowadzenia zajęć dla studentów w LabVIEW i tworzenia oprogramowania "dla siebie" miałem możliwość wykonania oprogramowania "bazowego" dla pewnej zagranicznej firmy. Polegało to na stworzeniu oprogramowania, które jest uniwersalne i posiada opcje dla wszystkich produktów, a pracownicy u Zamawiającego o mniejszym doświadczeniu w LabVIEW usuwają sobie niepotrzebne rzeczy przystosowując oprogramowanie pod konkretny produkt.
Posiadam CLAD. Chciałbym tu napisać, że CLD, ale 26,5 pkt. z egzaminu w lipcu to ciut za mało. We wrześniu drugie podejście.

A oprócz LabVIEW, jako automatyk posiadam znajomość obsługi PLC takich jak firm jak Allen Bradley, Siemens no i oczywiście National Instruments. Do tego znajomość obsługi ogólnie pojętej AKPiA.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany pozyskaniem mnie jako sumiennego i dobrego pracownika, to proszę o kontakt - prześlę CV i inne dokumenty. Będę też bardzo wdzięczny za wszelkie wskazówki dotyczące potencjalnych pracodawców w rejonie Śląska i Zagłębia.

Pozdrawiam
Rafał
Pozdrawiam, Quark-t Obrazek
Pruftechnik Technology
Posty: 3
Rejestracja: 27 sie 2014 10:12
Wersja środowiska: Nie mam LabVIEW

Re: [Szukam] Praca - programista LabVIEW

Post autor: Pruftechnik Technology »

Panie Rafale,

A może byłby Pan zainteresowany pracą we Wrocławiu? :)

Obecnie realizujemy projekt dot. systemu do diagnostyki turbin. Ma to być system do akwizycji danych z przetwarzaniem i analizą sygnałów. Do wykorzystania głównie moduł Sound and Vibration. Do tego projektu chcielibyśmy zatrudnić 2 zmotywowanych kandydatów z doświadczeniem w programowaniu w LabView, chętnych do pracy i rozwoju swoich umiejętności.

O szczegółach projektu chętnie opowiemy Panu na spotkaniu. Jeśli chciałby Pan rozważyć naszą propozycję, proszę o przesłanie CV na adres: agata.rogowska@pruftechnik.com.pl.

Pozdrawiam,
Agata Rogowska
HR Coordinator
Uniapol
Posty: 5
Rejestracja: 03 lip 2014 11:12
Wersja środowiska: Nie mam LabVIEW

[Szukam] Praca - programista LabVIEW

Post autor: Uniapol »

Panie Rafale,

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Labview Test Developer.

Szczegóły jak i opis stanowiska znajdzie Pan po linkiem http://bit.ly/labview_test

Jeżeli jest Pan zainteresowany to chętnie spotkam się z Panem na rozmowie.

W razie jakichkolwiek pytań jestem do Pana dyspozycji pod adresem kszpila@uniapol.pl

Pozdrawiam,
Klaudia Szpila
ODPOWIEDZ