Praca LabView

Jeśli poszukujesz pracy i znasz LabVIEW to pisz tutaj.
e-nDrju
Posty: 12
Rejestracja: 23 sty 2011 16:56
Wersja środowiska: LabVIEW 2010

Praca LabView

Post autor: e-nDrju »

Witam!
Uczestnictwo we wczorajszym NIDays oraz rozmowa z kilkoma osobami będącymi uczestnikami tejże konferencji zmotywowała mnie do zaprezentowania się na poniższym forum jako potencjalnego przyszłego pracownika. Jestem studentem Politechniki Białostockiej (ostatni semestr studiów inżynierskich) na kierunku Elektronika i Telekomunikacja (specjalizacja: Aparatura Elektroniczna ze ścieżką dydaktyczną (sam się w tym gubię): Telekomunikacja Bezprzewodowa. W obecnym semestrze otrzymuję stypendium Rektora dla najlepszych studentów. W chwili obecnej kończę pisanie swojej pracy inżynierskiej o temacie: "Projekt i realizacja mikroprocesorowego systemu pomiarowego z wykorzystaniem mikrokontrolerów". Najprościej rzecz ujmując będzie to wielozakresowy woltomierz z funkcją akwizycji i wizualizacji danych wraz z generatorem napięcia stałego - całość sterowana przy pomocy GUI napisanego w LabView (transmisja RS232 z mikrokontrolerem AtMega16). Praca pisana jest w języku angielskim. Wcześniej ukończyłem Technikum Elektryczne w Białymstoku (profil elektroniczny o specjalizacji A/V). Przez 6 lat pracowałem jako DJ na terenie Białegostoku i okolic, w technikum zarządzałem dość pokaźną grupą nagłośnieniową działającą na terenie miasta. W roku 2006 odbyłem praktykę zawodową w Niemczech w trakcie której odbyłem szkolenie z zakresu elektroniki i automatyki wraz z krótkim stażem w firmie telekomunikacyjnej zajmującej się badaniem i konserwacją anten UMTS. W roku 2008 pracowałem przez 8 miesięcy (przerwa w nauce) w jednej z białostockich firm jako serwisant sprzętu elektronicznego. Posiadam ważny certyfikat CLAD , po zdobyciu większego doświadczenia z LabView chciałbym pójść o krok dalej i pokusić się o CLD. Jestem również szczęśliwym posiadaczem certyfikatu Cisco Certified Network Associate - bardzo interesuję się sieciami teleinformatycznymi. W lipcu tego roku brałem udział oraz pomagałem w organizacji międzynarodowego intensywnego kursu w zakresie projektowania systemów wbudowanych mającego miejsce na Politechnice Białostockiej. Posiadam znajomość systemów Linux w stopniu dobrym, biegle posługuję się również programami typu Eagle, Multisim, Protel, PSpice. Język angielski jest również moim dużym atutem.
Moim celem jest ukończenie studiów magisterskich na kierunku elektronicznym i nastawiam się na to, że chcąc realizować swoje życiowe ambicje będę musiał zmienić uczelnię. Mówiąc szczerze wybranie celu "emigracji" nie ma dla mnie większego znaczenia. Chciałbym równocześnie studiować (choćby zaocznie) i zdobywać doświadczenie zawodowe, gdyż z moich obserwacji wynika, że absolwent bez żadnego doświadczenia to absolwent bez spodni. Innymi słowy: chcę studiować tam, gdzie ewentualnie mogę dostać pracę. Oczywiście w moim miejscu zamieszkania również jest to możliwe, ale najczęściej kończy się to robieniem kebabów na dworcu. Dlatego postawiłem na pełną mobilność.
Mówiąc wprost: szukam kogoś, kto może przypadkowo szuka mnie. Ewentualnie kogoś, kto może mi doradzić, jak mam dalej ukierunkować swoją drogę naukowo-zawodową. Gdyby znalazł się ktoś, kto chciałby mnie zatrudnić, mogę zaoferować ze swojej strony pełną dyspozycyjność, sumienność i zaangażowanie. Obiecuję nie rozmawiać w pracy o polityce i modzie.
Na życzenie mogę wysłać swoje CV oraz szanuję wszystkich, którzy przeczytali ten post do końca :)

Pozdrawiam
Andrzej

P.S. Mam 24 lata.
P.P.S Chociaż wiem, że wybrzydzać jeszcze nie mogę, to najbardziej marzy mi się Wrocław :)
Obrazek
de80
Posty: 90
Rejestracja: 02 sty 2011 22:46
Wersja środowiska: LabVIEW 2014
Lokalizacja: KRK

Re: Praca LabView

Post autor: de80 »

Witam,
nie wiem czy już szukałeś ofert, ale jeżeli chodzi o frazę "LabView + Wrocław" to na Dolnym Śląsku wyników jest b. dużo w porównaniu z resztą kraju....
pozdro i powodzenia!
Obrazek
ODPOWIEDZ