Praca - LabView

Jeśli poszukujesz pracy i znasz LabVIEW to pisz tutaj.
labview_developer
Posty: 3
Rejestracja: 08 sie 2005 00:00

Praca - LabView

Post autor: labview_developer »

Witam!
Szukam pracy, gdzie moglbym wykorzystac swoja znajomosc LabView..jesli ktos zna firmy(najlepiej krakow albo warszawa), gdzie wykorzystywane jest to srodowisko i chcialby pomoc absolwentowi w ofensywie na froncie pracy;) to prosze o posty..z gory dzieki za pomoc..pozdrowki dla wszytkich entuzjastow labview!!
bogdani
Administrator
Posty: 1315
Rejestracja: 30 lip 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2015
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Praca - LabView

Post autor: bogdani »

Witaj

Czy ty chcesz w ten sposób znaleźć pracę ??

Nie napisałeś co znasz jeszcze oprócz LabVIEW, jaki kierunek ukończyłeś, itd.
No po prostu super prezentacja swojej osoby.

PS. Nie obraź się, ale do mnie to nie trafia.

bogdani
Ktoś ci pomógł na forum? Podziękuj dając pochwałę.

Obrazek Obrazek Obrazek
labview_developer
Posty: 3
Rejestracja: 08 sie 2005 00:00

Re: Praca - LabView

Post autor: labview_developer »

zle mnie zrozumiales..nie mialem zamiaru wystosowywac tu jakies formy autoreklamy..po prostu tworze sobie baze danych firm do ktorych chcialbym aplikowac..w aktualnej fazie(moze to troche naiwne) priorytetm i pewnym ukierunkowaniem jest dla mie Labview..staram sie wyszuac firmy gdzie jest ono uzywane..skonczylem elektronike na AGH..jesli jestes pracowdawca z przyjemnoscia wysle moje dokumenty aplikacyjne wraz z referencjami:)..pozdrawiam i licze na ewentualna pomoc
Awatar użytkownika
Mikrobi
Posty: 1210
Rejestracja: 08 paź 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2017

Re: Praca - LabView

Post autor: Mikrobi »

labview_developer pisze:zle mnie zrozumiales..nie mialem zamiaru wystosowywac tu jakies formy autoreklamy..po prostu tworze sobie baze danych firm do ktorych chcialbym aplikowac..w aktualnej fazie(moze to troche naiwne) priorytetm i pewnym ukierunkowaniem jest dla mie Labview..staram sie wyszuac firmy gdzie jest ono uzywane..skonczylem elektronike na AGH..jesli jestes pracowdawca z przyjemnoscia wysle moje dokumenty aplikacyjne wraz z referencjami)..pozdrawiam i licze na ewentualna pomoc
Muszę przyznać że jak na razie przedstawiłeś się od nie najlepszej strony.
1. Nieprezyzyjna forma wypowiedzi 2. Brak znajomości podstawowych zasad pisowni w języku polskim lub 3. Lekceważenie czytelników forum 4. Sięgająca abstrakcji próżność: znasz znaczenie określenia LabVIEW Developer?
:lol:
5.
labview_developer pisze:priorytetm i pewnym ukierunkowaniem jest dla mie Labview
:D
poproszę o rozwinięcie wypowiedzi.
...cóż, wakacje....
Ostatnio zmieniony 09 sie 2005 08:58 przez Mikrobi, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam
Mikrobi

LabVIEW Champion, CLD, CPI
bogdani
Administrator
Posty: 1315
Rejestracja: 30 lip 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2015
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Praca - LabView

Post autor: bogdani »

Nie jestem pracodawcą, ale kiedyś tak jak Ty szukałem pracy, która byłaby powiązana z LabVIEW. Było to trudne i muszę przyznać, że nie udało mi się dostać do firmy, które używały LabVIEW. Jest w Polsce sporo firm, które używają LabVIEW. Jednym ze sposobów na ich znalezienie są seminaria organizowane przez NI. Na te seminaria, wiele firm wysyła swoich pracowników, a na NI DAYS są prezentowane osiągnięcie niektórych z nich. Czasem można porozmawiać z pracownikami NI, ale z tym różnie bywa, żeby czegoś się dowiedzieć - tajemnica handlowa, itd.

Powiem tak, jak kiedyś usłyszałem, jeśli weźmiesz 500 największych firm w Polsce, to zdecydowana większość tych firm używa LabVIEW.

Możesz iść inną drogą. Możesz firmę która nie używa LabVIEW zainteresować nim i pokazać im swoją przydatność dla tejże firmy. Tylko uważaj. Ja raz tak zrobiłem i niestety firma zaczęła używać LabVIEW, ale mnie nie zatrudnili. Zarobiło tylko NI sprzedając pakiet. :)

Ogólnie, jeśli chcesz znaleźć pracodawcę to musisz pokazać, że jesteś przydatny, wręcz potrzebny tej firmie. Bo nie o to chodzi, co firma może ci zaoferować, ale co ty możesz dać firmie, ale to pewnie wiesz.

To tak tytułem małego wstępu.
Proponuję pokazać swoje umiejętności i pomóc paru osobom, które mają problem i opisują go na tym forum, m.in. tu: http://www.labview.pl/Forums...1555 i przy okazji może coś zarobisz.

bogdani
Ktoś ci pomógł na forum? Podziękuj dając pochwałę.

Obrazek Obrazek Obrazek
labview_developer
Posty: 3
Rejestracja: 08 sie 2005 00:00

Re: Praca - LabView

Post autor: labview_developer »

widze ze szczytem proznosci naszej kadry naukowej jest naigrywanie i pastwienie sie nad stylem i poprawnoscia pisowni wychowywanych przez siebie studentow(bez daleko idacych uogulnien)-widac wakacyjny okres bezczynnosci wywoluje tesknote za bezpodstawnym gnebieniem kogos o nizszym statusie naukowym..kolejnym szczytem, tyle ze powierzchownosci jest ocenienie kogos na podstawie nicka..o bezzasadnosci zarzutu o lekewazeniu uzytkownikow swiadczy fakt, ze to wlasnie do nich zwrocilem sie o pomoc i rade..wystarczajaca przejrzystosc i precyzje stosowanej formy potwierdza post bogdani'ego, ktory doskonale odcztal moje intencje i chwala mu za to..dzieki za rady-to bardzo cenne na poczatku..umiem pare innych rzeczy ale to wlasnie z labview, aspektem, ktory interesuje mnie najbardziej, chcialbym zwiazac poczatek swojej drogi zawodowej..czy ta proba to az taki wyraz ignorancji i proznosci??!!..
poki co chetnie sie wykaze i postaram pomoc innym:)
jeszcze raz dzieki i pozdrawiam:)
PS: do naczelnego ortografa i straznika poprawonsci gramatycznej: partykule "nie" z przymiotnikami piszemy razem!!
Awatar użytkownika
Mikrobi
Posty: 1210
Rejestracja: 08 paź 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2017

Re: Praca - LabView

Post autor: Mikrobi »

Skomentuję w ten sposób
Wyższe wyksztalcenie, a w zasadzie już wyksztalcenie podstawowe zobowiązuje kulturalnego czlowieka do starania się o prawidłowy styl wypowiedzi w swoim ojczystym języku.
labview_developer pisze:.kolejnym szczytem, tyle ze powierzchownosci jest ocenienie kogos na podstawie nicka..o bezzasadnosci zarzutu o lekewazeniu uzytkownikow swiadczy fakt, ze to wlasnie do nich zwrocilem sie o pomoc i rade.
Wnioskuję zatem, że jednak nie wiesz co oznacza LabVIEW Developer :) Polecam zatem link z wyjasnieniem: LabVIEW Developer
Zatem rada wprost, bo jednak nie odczytałeś aluzji na forum jest wielu ludzi z firm pracujących w środowisku LabVIEW.
Rzeczowe i poprawne formułowanie wypowiedzi może sprawić że zwrócą się do ciebie bezpośrednio - oczywiście nie gwarantuje tego.
labview_developer pisze:.umiem pare innych rzeczy ale to wlasnie z labview, aspektem, ktory interesuje mnie najbardziej, chcialbym zwiazac poczatek swojej drogi zawodowej..czy ta proba to az taki wyraz ignorancji i proznosci??!!..
Stwierdzenie "znam LabVIEW" jest wyrazem próżności.
Oznacza w domysle bowiem, iż znasz każdy jego aspekt, a to trochę dużo
:) Jakiego typu aplikacje tworzyłeś, z jakimi tematami pracowałeś? To może być informacja o kierunku twoich poszukiwań.Warto ją podać nawet tutaj na forum.
labview_developer pisze:poki co chetnie sie wykaze i postaram pomoc innym:)
Rozumiem że jak na raze nie miałeś ku temu okazji? Bo to co tu czytamy to tylko puste deklaracje.
labview_developer pisze: PS: do naczelnego ortografa i straznika poprawonsci gramatycznej: partykule "nie" z przymiotnikami piszemy razem!!
Brawo,
czyli otrografię i zasady pisowni znasz.
8)
pozdrawiam
Mikrobi

LabVIEW Champion, CLD, CPI
bogdani
Administrator
Posty: 1315
Rejestracja: 30 lip 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2015
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Praca - LabView

Post autor: bogdani »

Może pozostawmy sprawę pisowni polskiej naszym sumieniom, zawsze można posta edytować i poprawić błędy (sam je popełniam).

Skupmy się raczej na głównym wątku tematu.

bogdani
Ktoś ci pomógł na forum? Podziękuj dając pochwałę.

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
jogurt_owocowy
Posty: 1317
Rejestracja: 30 lis 2004 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2015
Lokalizacja: Kraków

Re: Praca - LabView

Post autor: jogurt_owocowy »

Skoro już tak się dyskusja rozwija wokół głównego wątku...
"partykule "nie" z przymiotnikami piszemy razem" - generalnie racja, ale nie zawsze. Tu właśnie jest to "nie zawsze" i "...od nie najlepszej strony..." jest dobrze ;)

Wakacyjne pozdrowienia. Nie ma się co tak siebie czepiać :)
Gość
Posty: 656
Rejestracja: 10 lis 2003 00:00

Re: Praca - LabView

Post autor: Gość »

liczy sie efekt, nie tance
PMaj
Posty: 231
Rejestracja: 04 sty 2004 00:00

Re: Praca - LabView

Post autor: PMaj »

hehe ... "zawsze" to przysłówek, a nie z przysłówkami piszemy oddzielnie :wink:
Nie jestem leniwy
Mam zawyżone wymagania motywacyjne
Awatar użytkownika
jogurt_owocowy
Posty: 1317
Rejestracja: 30 lis 2004 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2015
Lokalizacja: Kraków

Re: Praca - LabView

Post autor: jogurt_owocowy »

PMaj, główny wątek nie dotyczy "zawsze" tylko "najlepszej", albo raczej "nie najlepszej" ;)
Gość
Posty: 656
Rejestracja: 10 lis 2003 00:00

Re: Praca - LabView

Post autor: Gość »

Witam sprzeczających się panów.
Czy któryś z was jest zainteresowanym wykonaniem Symulatora w Lab View, a dokładnie "Symulator w Lab View ukazujący możliwość współpracy cyfrowych i analogowych radiorelefonów", proszę odpisywać na adres kbsliwa@wp.pl
Pozdrawiam.
witek
Posty: 5
Rejestracja: 06 lut 2006 00:00

Re: Praca - LabView

Post autor: witek »

Witam
wszystkich jestem nowicjuszem jeśli chodzi o ten program.
Dopiero zacznę naukę dlatego proszę o kilka dobrych rad w jaki sposób mam zacząć naukę, aby nie popełniać zbyt dużo niepotrzebnych błędów. :?:
Witek
bogdani
Administrator
Posty: 1315
Rejestracja: 30 lip 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2015
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Praca - LabView

Post autor: bogdani »

Witaj

Super że chcesz zająć sięLabVIEW. Szkoda tylko że robisz to w takim stylu, od popełniania typowych błędów.
RAZ Nie ten dział
DWA Nie ten wątek, ten wątek dotyczy pracy ...
TRZY Poruszony przez ciebie temat był już wałkowany na forum wystarczyło poszukać.

Podpowiadam: nasze forum ma fajnie działającą wyszukiwarkę. Dodatkowo jest dział z odnośnikami do innych stron, w tym również poradników, itd.

Mam nadzieję że to był twój ostatni tego typu błąd.

bogdani
Ktoś ci pomógł na forum? Podziękuj dając pochwałę.

Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ