Szukam pracy - student - Kraków

Jeśli poszukujesz pracy i znasz LabVIEW to pisz tutaj.
Awatar użytkownika
set-han
Posty: 17
Rejestracja: 31 lip 2009 04:10
Wersja środowiska: LabVIEW 2012
Lokalizacja: Krakow

Szukam pracy - student - Kraków

Post autor: set-han »

Witam,

jestem studentem Automatyki i Robotyki na 4 roku na Akademii Górniczo - Hutniczej.

LabVIEW zainteresowałem się w zeszłym roku w lutym, bo chciałem wyjechać na praktyki właśnie związane z tym środowiskiem. Udało się i odbyłem 3miesięczne praktyki w Korei Południowej, gdzie pracowałem w LabVIEW. Pisałem oprogramowanie do urządzenia testującego pierścienie wykorzystywane w samochodowych automatycznych skrzyniach biegów. Jednak w czasie semestru czas nie bardzo pozwalał na pogodzenie pracy i studiów i dodatkowych zajęć. Ograniczyłem się tylko do pisania z kolegą projektu, który miał na celu zautomatyzowanie wykonywania pomiarów w komorze bezechowej, którą mamy na uczelni. Chodziło o sterowanie 3 serwomechanizmami i optymalizację taką, żeby czas pozycjonowania był jak najkrótszy. Projekt ten pozwolił nam zająć 3 miejsce w Sesji Kół Naukowych.

Teraz poszukuję pracy w Krakowie na pół etatu związanej z programowaniem w LabVIEW, którą mógłbym pogodzić ze studiami. Może byłaby możliwość odbycia praktyki w jakiejś firmie, po której byłaby większa szansa na zatrudnienie? Za jakiekolwiek informację z góry dziękuję - moj email anprzy@gmail.com.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ