szukam pracy

Jeśli poszukujesz pracy i znasz LabVIEW to pisz tutaj.
Nol_
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2009 13:25
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

szukam pracy

Post autor: Nol_ »

Poszukuję pracy na stanowisku Hardware Engineer / System Test Engineer lub pokrewnych.

Jestem absolwentem kierunku Elektronika i Telekomunikacja Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, specjalność Sensory i Mikrosystemy. W ramach programu nauczania studiowałem również na Politechnice Turyńskiej we Włoszech. Przed rozpoczęciem nauki w szkolnictwie wyższym zdobyłem certyfikat zaawansowanego stopnia we władaniu językiem angielskim - Certificate in Advanced English wydany przez British Council. Posługuję się również językiem włoskim w stopniu początkującym.

Moje doświadczenie zawodowe składa się ze stażu zagranicznego w Centrum Badawczo-Rozwojowym grupy FIAT (Centro Richerche FIAT, Orbassano, Włochy), gdzie projektowałem urządzenia elektroniczne dla przemysłu motoryzacyjnego. Następnie, w ramach współpracy z Centrum Technicznym Delphi w Krakowie, napisałem pracę magisterską w języku angielskim. Zakres prac obejmował zaprojektowanie oraz wykonanie urządzenia pomiarowego (w dziedzinie hardware’u i software’u) typu Hardware-In-The-Loop na potrzeby walidacji elektronicznych urządzeń motoryzacyjnych.

Posiadam umiejętności w następujących dziedzinach:
- projektowanie analogowych i cyfrowych obwodów elektronicznych
- projektowanie PCB
- znajomość problematyki EMC, ESD i signal integrity
- programowanie mikrokontrolerów (język C i assembler)
- projektowanie aplikacji kontrolno-pomiarowych w środowisku LabVIEW
- wiedza o mechanice i elektronice samochodowej
- umiejętność diagnozy i naprawy elektromechanicznych systemów sterujących pracą silnika i systemów komfortu
- obsługa sprzętu pomiarowego (mierniki, oscyloskopy itd.)
- wiedza o peryferiach komputera

Znajomość oprogramowania:
MS Windows, Linux, MS Office, MathWorks Matlab, Cadence PSPICE, Cadsoft Eagle, Eclipse, Keil uVision, National Instruments LabView, Mentor Graphics Design Architect, Aldec Active-HDL, CorelDraw, Ross-Tech VAG-COM, Adobe Photoshop

Inne umiejętności: prawo jazdy kategorii B

Mój ostatni projekt to praca magisterska wykonana dla Centrum Technicznego firmy Delphi w Krakowie. Zakres prac obejmował zaprojektowanie i uruchomienie aktywnego obciążenia o mocy 300 W, służącego do testowania układów elektroniki motoryzacyjnej. Urządzenie umożliwia regulację prądu w zakresie 0-20 A przy napięciu 0-60 V. Dokładność pomiaru wynosi 0,5%. Urządzenie jest obsługiwane za pośrednictwem aplikacji kontrolno-pomiarowej zaprojektowanej w środowisku LabVIEW.

Z góry dziękuję za nakierowanie na wszelkie oferty.
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2009 15:12 przez Nol_, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
rumcajs
Posty: 209
Rejestracja: 17 paź 2004 00:00
Lokalizacja: Aktualnie TRW

Re: szukam pracy

Post autor: rumcajs »

Trochę daleko do Cieszyna ale w Częstochowie istnieje Centrum Inżynieryjne TRW, więc jeśli interesuje Cię praca dalej w branży Automotive to:
Ogłoszenie o pracę
Strona internetowa firmy w Polsce
przeszukaj dział ogłoszeń o pracę, informacje na temat Centrum Inżynieryjnego również tam znajdziesz.
Warunki pracy dobre, płace trochę mniej ale wielu już się zaczepiło, zdobyło doświadczenie i teraz działają za granicą.
Zawsze można wysłać CV i porozmawiać na miejscu.
Kryzysu już u nas dawno nie widać i brak rąk do pracy.
Rumcajs.
Nol_
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2009 13:25
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Re: szukam pracy

Post autor: Nol_ »

rumcajs pisze:Trochę daleko do Cieszyna ale w Częstochowie istnieje Centrum Inżynieryjne TRW, więc jeśli interesuje Cię praca dalej w branży Automotive to:
Ogłoszenie o pracę
Strona internetowa firmy w Polsce
Dziękuję bardzo za informację - wcześniej zauważyłem podane przez Ciebie ogłoszenie i uruchomiłem procedurę aplikacyjną. Mam nadzieję, że zostanę zaproszony na rozmowę na miejscu :) Ewentualna relokacja nie stanowi dla mnie problemu.
rumcajs pisze: Kryzysu już u nas dawno nie widać i brak rąk do pracy.
Rumcajs.
To bardzo pomyślna wiadomość :)
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ