UWAGA oszust

Jeśli poszukujesz pracy i znasz LabVIEW to pisz tutaj.
mezon77
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2007 00:00

UWAGA oszust

Post autor: mezon77 »

Z
przykoscia
musze
przyznać ze naciąłem sie
dając zlecenie
osobnikowi posiadającemu
na tym forum nik bgp26
Osobnik
zobowiazał sie do wykonania zlecenia , przedstawił
kilka propozycji
z plikami exe. Kiedy
poinformowałem go
o przelaniu
pieniedzy na
jego konto
oczekiwałem
plików źródłowych. A tu
nagle
okazało sie ze
kontakt z osobnikiem
bgp26 zamilkł!!!. Wc zaden sposób
nie można sie z nim skontaktować.
Wyglada to
na
klasyczny
przekręt
na który dałem sie złapać :(.
Mam nadzieję ze moja historia
uchroni
innych naiwnych
przed tym
kimś, musze sie
mocno powstrzymywać żeby
nie napisać co o tym
człowieku
myśl.
bgp26
Posty: 6
Rejestracja: 18 sty 2007 00:00

Re: UWAGA oszust

Post autor: bgp26 »

kolega mezon napisał do mnie pierwszy raz 18.09 chciał program bardzo pilnie po czym sam zamilkł, po jakimś czasie - dzisiaj(26.09) - udało nam się ustalić szczegóły - miałem wysłać program DZISIAJ. O 21 włączam kompa a tu taka akcja... kolega mezon to jakiś narwaniec. Proszę o sprostowanie bo to co napisane powyżej to oszczerstwa!!! Jak koledze się spieszyło to trzeba było się bardziej starać ustalić szczegóły transakcji wcześniej, a nie jak typowy student robić wszystko na ostatnią chwilę i mieć jeszcze pretensje do innych że z czymś się nie zdąży!
mezon77
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2007 00:00

Re: UWAGA oszust

Post autor: mezon77 »

SPROSTOWANIE

Kolega bgp26 ostatecznie dał sie przekonać ze powinien mi podeśłać pliki za które mu zapłaciiłem.
Wiec słowa sugerujace oszustwo moge wycofać. Cieżk o sie z nim romawia, i dziwnie sie człowiek czuje jak kontrahent wyłacza telefon w finale tranbsakcji. Grunt ze koniec był szcześliwy.

A co do jego narzekania na mnie to conajmniej 4 dni straciłem z nim na dziwne podchody w stylu cichociemnych.
bgp26
Posty: 6
Rejestracja: 18 sty 2007 00:00

Re: UWAGA oszust

Post autor: bgp26 »

Jest znaczący postęp ale jeszcze nie wszystko zostało powiedziane...

- nie dałem się przekonać tylko wysłałem jak i co było umówione, może nie natychmiast ale nie jestem w stanie sprawdzać co chwila i czekać parę godzin przy kompie na potwierdzenie przelewu

- co do kontaktu to kilkakrotnie jasno powiedziałem że nie korzystam z gg i preferuje maila a kolega usilnie próbował sie kontaktować na gg...

- co do wyłączania telefonu to akumulator nie jest z gumy i czasem sie rozładowuje, pozatym nie spodziewałem się żadnych rozmów

- no i może najpierw należało by wyjaśnić sprawę ze mną a nie od razu rzucać oszczerstwami na forum!! ale może niema co się dziwić może kolega wcześniej oglądał wiadomości albo spoty wyborcze.... tylko dlaczego ja mam być ofiarą takiego pieniactwa ???
ODPOWIEDZ