Spotkanie PLUG - Warszawa - brak miejsca ?!?

Wszelkie informacje i ogłoszenia dotyczące spotkań, relacji ze spotkań PLUG
bogdani
Administrator
Posty: 1315
Rejestracja: 30 lip 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2015
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Spotkanie PLUG - Warszawa - brak miejsca ?!?

Post autor: bogdani »

Witajcie

Pytanie ma do Was wszystkich. Z ostatniej ankiety wynika, iż chcecie się spotkać w Warszawie.
Pojawił się mały problem z salą, bo brak jest środków na jej wynajęcie (serwis nie przynosi dochodów póki co).

Czy ktoś jest w stanie pomóc w tym zakresie?
Poszukujemy sali do 50 osób, na prezentacje oraz jeśli przy okazji będzie jakaś sala lub dostępne komputery (NI też kilka swoich może przywieźć) to będzie łatwiej przeprowadzić egzamin CLAD - który również jest planowany dla uczestników spotkania.
Planowany termin spotkania: 18 grudnia - sobota.

Wszelkie propozycje mile widziane.
Chętni do poprowadzenia prezentacji również :-)

bogdani
Ktoś ci pomógł na forum? Podziękuj dając pochwałę.

Obrazek Obrazek Obrazek
vugie
Posty: 383
Rejestracja: 17 lis 2006 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2009
Lokalizacja: Warszawa

Spotkanie PLUG - Warszawa - brak miejsca ?!?

Post autor: vugie »

W Warszawie (poza NI) instytucją najbardziej zblizoną do oficjalnej jest chyba Instytut Fizyki na PW - jest tam prowadzona oficjalna LabVIEW Academy. Czy na forum jest ktoś związany z tym instytutem, kto mógłby załatwić jakąś salę? Lub może ktoś z innej instytucji naukowej, gdzie LabVIEW jest używane i której mogłoby zależeć na takiej promocji? Bo myślę, że leży to w najlepiej pojętym interesie takiej instytucji/uczelni.

Jeżeli miałoby się to rozbić o brak sali, to byłbym za zorganizowaniem spotkania tam gdzie sala jest, czyli Kraków/Katowice.

No i zgłaszam się (tak dla przykładu) z prezentacją - roboczy temat: Współczesna hodowla luster, czyli LabVIEW jako juhas
Apeluję przy okazji, że jeżeli ktoś robi coś fajnego w LV, to niech się podzieli - choćby tylko krótki pokaz screenshotów - będzie o czym pogadać.
bogdani
Administrator
Posty: 1315
Rejestracja: 30 lip 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2015
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Spotkanie PLUG - Warszawa - brak miejsca ?!?

Post autor: bogdani »

Proponuję aby osoby, które przesłały zgłoszenia na konkurs przygotowały po 10-15 minut i opowiedziały do czego służy i jak można wykorzystać nadesłane narzędzie.

Jutro będę w Warszawie i będę jeszcze rozmawiał na temat sali z kilkoma osobami, zobaczymy czy się coś uda zdziałać.
Jak ktoś potrzebuje się spotkać i pogadać to proszę o kontakt.

PS. vugie dziękuję za zaangażowanie w sprawie.
Ktoś ci pomógł na forum? Podziękuj dając pochwałę.

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
ky3orr
Posty: 149
Rejestracja: 10 gru 2006 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 8.6
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Spotkanie PLUG - Warszawa - brak miejsca ?!?

Post autor: ky3orr »

Ja ze swojej strony postaram się dzisiaj ustalić czy istnieje możliwość wypożyczenia sali na PWr (dojazdy do Wawy rujnują mnie finansowo ostatnio :) ).

dam znać jak coś ustalę.
KY3ORR

Okablowanie audio / RF -> www.CabLAB.eu
Awatar użytkownika
ky3orr
Posty: 149
Rejestracja: 10 gru 2006 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 8.6
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Spotkanie PLUG - Warszawa - brak miejsca ?!?

Post autor: ky3orr »

Więc na polibudzie jest w planowanym terminie PLUGa zjazd i jest superciężko z salami.

W jednym z instytutów prawdopodobnie jest jedna sala 60 osobowa, ale należy napisać podanie do dyrektora i wiadomo - nic nie wiadomo :)

Pytanie czy stosowac papierek czy jest już ustalone w Wawie?

pozdro4all
KY3ORR

Okablowanie audio / RF -> www.CabLAB.eu
vugie
Posty: 383
Rejestracja: 17 lis 2006 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2009
Lokalizacja: Warszawa

Spotkanie PLUG - Warszawa - brak miejsca ?!?

Post autor: vugie »

No właśnie, może termin dopasować. 18 to dosyć późno - sezon opłatkowy w pełni, do tego zjazdy i tym podobne okoliczności przyrody...
bogdani
Administrator
Posty: 1315
Rejestracja: 30 lip 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2015
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Spotkanie PLUG - Warszawa - brak miejsca ?!?

Post autor: bogdani »

No to jeszcze możemy przesunąć to na styczeń jak chcecie

Wcześniej raczej ciężko będzie, bo Darka z NI, nie będzie i z egzaminem mogą być problemy.
Póki co jeszcze sprawdzam dwa miejsca w stolicy, jak się nie uda, to sobie tym razem podaruję.

Wypowiadajcie się więc, jak chcecie. Ja nie robię tego tylko dla siebie.

Wrocław, Kraków i Śląsk nie są definitywnie skreślone. Jedynego czego nie chcę, to jechać np. do Trójmiasta :-)

W Krakowie i Gliwicach przypuszczam z salą nie byłoby problemów. Z ankiety wyszła Warszawa, dlatego postanowiłem posłuchać ludu :-)

Jestem otwarty na propozycje.
Ktoś ci pomógł na forum? Podziękuj dając pochwałę.

Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ