Lv-100 proszę o pomoc przy uruchomieniu

Wszelkie sprawy związane z LabVIEW i komunikacją ze sprzętem. Problemy i ciekawe rozwiązania.
Chrzaszczu18
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2010 19:09
Wersja środowiska: LabVIEW 8.5

Lv-100 proszę o pomoc przy uruchomieniu

Post autor: Chrzaszczu18 »

Witam jestem nowym użytkownikiem, nazywam się Michał i używam niku Chrzaszczu18. Chciał bym prosić kogoś kto spotkał się z zestawem do ćwiczeń Lv-100 o pomoc w uruchomieniem modelu z komputerem i sprawdzenie jego poprawności działania i uruchomienia jakiś podstawowych najprostrzych programów. Proszę o wyrozumiałość ponieważ choć jestem technikiem łączności i studiuje telekomunikacje nie mam wprawy w programowaniu i technice cyfrowej.Jeżeli napisałem ten post w złym dziale to proszę o przeniesienie do prawidłowego działu i z góry przepraszam. moje gg 7751409 mejl michal-chrzaszcz@wp.pl. Pozdrawiam Chrzaszczu18
Awatar użytkownika
Nowszy
Posty: 504
Rejestracja: 30 maja 2008 08:33
Wersja środowiska: LabVIEW 2011
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Lv-100 proszę o pomoc przy uruchomieniu

Post autor: Nowszy »

Nie wiem jak inni, ale ja nie znam zestawu ćwiczeń o których mówisz. To z jakiejś książki? Napisz konkretnie jakie jest zadanie i co jest problemem (czego nie umiesz, jaki błąd się pojawia), to spróbujemy pomóc.

Pozdr
Pozdrawiam, Maciek Antonik
Edu4Industry
Chrzaszczu18
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2010 19:09
Wersja środowiska: LabVIEW 8.5

Re: Lv-100 proszę o pomoc przy uruchomieniu

Post autor: Chrzaszczu18 »

Witam i dziękuje za zainteresowanie.Lv-100 to zestaw współpracujący z labview http://www.kandh.com.tw/kh/s_product/orange/LV-100.htm pod tym linkiem jest opis. Instrukcja jest po angielsku i została pisana pod labview 7 a ja mam 8,5 i chyba nie wszystko jest takie same po za tym nie miałem wcześniej styczności z tym programem i nie i wiem dokładnie jak się w nim poruszać. Chciałbym uruchomić to urządzenie i przetestować czy będzie realizowało proste programy takie jak zapalanie ledów np. Pozdrawiam Michał
Chrzaszczu18
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2010 19:09
Wersja środowiska: LabVIEW 8.5

Re: Lv-100 proszę o pomoc przy uruchomieniu

Post autor: Chrzaszczu18 »

To może ktoś by mi zrobił programy które są w instrukcji do tego jak bym mu podesłał i wtedy zobaczył bym czy układ działa. Sprawa jest dość pilna Pozdrawiam Michał
Ostatnio zmieniony 27 sty 2010 17:03 przez Chrzaszczu18, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
skoziate
Administrator
Posty: 245
Rejestracja: 06 mar 2007 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2019
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lv-100 proszę o pomoc przy uruchomieniu

Post autor: skoziate »

Jeśli posiadasz licencję na LabVIEW 8.5, to masz prawo do zainstalowania, aktywowania i użytkowania wcześniejszych wersji, w tym 7.0. Być może to byłoby ułatwieniem?
Pozdrawiam,
Sebastian
Chrzaszczu18
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2010 19:09
Wersja środowiska: LabVIEW 8.5

Re: Lv-100 proszę o pomoc przy uruchomieniu

Post autor: Chrzaszczu18 »

Witam. wrzuciłem na serwer krótką instrukcję do bardzo prostego zadania. Bardzo proszę że by ktoś był tak miły i je zrobił i zamieścił tak abym mógł je uruchomić na swoim komputerze.http://wyslijto.pl/plik/r7l49261rh z góry dziękuje i pozdrawiam Michał
ODPOWIEDZ