Karta PC przykładowe modele warte zainteresowania

Wszelkie sprawy związane z LabVIEW i komunikacją ze sprzętem. Problemy i ciekawe rozwiązania.
xml2
Posty: 3
Rejestracja: 12 paź 2009 18:07
Wersja środowiska: LabVIEW 8.5

Karta PC przykładowe modele warte zainteresowania

Post autor: xml2 »

Witam
Ostatnio postanowiłem zainwestować w siebie i nauczyć się programowania w Labview jak powszechnie wiadomo początku są trudne szczególnie bez podstawowych narzędzi więc co polecacie jako pierwsza kartę z przetwornikami do tego środowiska programistycznego głównie zależy mi na 2 wejściach A/C pozwalających na używanie jako oscyloskop w warsztacie czyli do 60 Mhz dodatkowo kilka wejśc analogowych ale już dla wolno zmiennych przebiegów kilka wejść cyfrowych jako analizator przebiegów oraz jeśli będzie taka możliwość parę wyjść cyfrowych i analogowych ale to już niekoniecznie . Na chwilę obecną mój budżet wynosi około 1000 zł więc bardzo niewiele jeśli w tej cenie nie da się kupić takiej karty jaka mi się wymarzyła :D to pozostają 2 wejścia do oscyloskopu i wyjścia analogowe bo z resztą teoretycznie dam radę w własnym zakresie .
Awatar użytkownika
Nowszy
Posty: 504
Rejestracja: 30 maja 2008 08:33
Wersja środowiska: LabVIEW 2011
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Karta PC przykładowe modele warte zainteresowania

Post autor: Nowszy »

W tych cenach to tylko USB-6008 lub USB-6009 - wejdź na ni.com i wpisz w wyszukiwarkę, tam znajdziesz specyfikacje
Pozdrawiam, Maciek Antonik
Edu4Industry
akrim
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2009 19:31
Wersja środowiska: LabVIEW 8.5

Re: Karta PC przykładowe modele warte zainteresowania

Post autor: akrim »

Ostatnio widziałem starego (ISA) ADVANTECH-a serii 8xx na Allegro
ODPOWIEDZ