Przetwornik i LabView

Wszelkie sprawy związane z LabVIEW i komunikacją ze sprzętem. Problemy i ciekawe rozwiązania.
DNa09
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2005 00:00

Przetwornik i LabView

Post autor: DNa09 »

Przepraszam za zwłokę.
Przetwornik to AD 7569 firmy Analog Devices, jest też uklad programowalny XC 9536 firmy Xilinx, typ karty to AVT, otrzymałem również program AVT 444, LabView któy posiadam to 7. Nie mam dll więc w jaki sposób mógłbym połączyć ( jakimi poleceniami ) ten przetwornik z tym LabView lub gdzie mógłbym znaleść gotowe polecenia/ diagram który odwołuje się do ISA.
bogdani
Administrator
Posty: 1315
Rejestracja: 30 lip 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2015
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Nieścisłość

Post autor: bogdani »

Witaj
Nie wiem o jaką zwłokę ci chodzi, ale przeprosiny przyjęte. :-)
Przetwornik to AD 7569 firmy Analog Devices, jest też uklad programowalny XC 9536 firmy Xilinx, typ karty to AVT, otrzymałem również program AVT 444
... ale o co chodzi ...
Ja akurat nie jestem elektronikiem, ale mimo iż znam podstawy nie wiele mi to mówi.
Nie mam dll więc w jaki sposób mógłbym połączyć ( jakimi poleceniami ) ten przetwornik z tym LabView lub gdzie mógłbym znaleść gotowe polecenia/ diagram który odwołuje się do ISA
Nie masz dll trudno... Jak przetwornik jest połączony z komputerem ???? O jaką kartę ISA chodzi ????
To zapytanie zawiera tyle niewiadomych, że chyba szkoda ludziom czasu na próbę dojścia jaki układ będzie robiony i jak rozwiązany.
Jak wcześniej pisałem wróżka ma wolne więc nie wymagaj od nas próby domyślenia się o co tobie chodzi. Jeśli poznamy dokładnie co to jest, jak to jest zbudowane (połączone z komputerem), jakie ma możliwości sterowania, jaki interfejs oraz co chcesz zrobić to wtedy można próbować Ci pomóc.
Jakbyś miał(a) ochotę na rozwinięcie tematu, to my chętnie zapoznamy się z problemem i postaramy się pomóc.
Pozdrawiam bogdani
Ktoś ci pomógł na forum? Podziękuj dając pochwałę.

Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ