Podsumowanie roku

Wszelkie sprawy związane z działaniem portalu.
bogdani
Administrator
Posty: 1315
Rejestracja: 30 lip 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2015
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Podsumowanie roku

Post autor: bogdani »

Witam
Chciałem wszystkim użytkownikom serwisu podziękować za to że jesteście i zaglądacie regularnie.
Miniony rok był naj można się było tego spodziewać najlepszym rokiem jeśli chodzi o niektóre liczby.
Serwis staje się coraz bardzie popularny i mam nadzieję ten trend zostanie zachowany.
Strony zostały wyświetlone ponad 3,35 mln razy co w porównaniu z poprzednim rokiem daje prawie 60% wzrost wyświetleń strony. Większość z tego oczywiście generuje oprogramowanie wyszukiwarek internetowych, ale należy tutaj również mieć na uwadze na dzień dzisiejszy 1335 zarejestrowanych użytkowników.
Udało nam się w końcu wystartować z konkursem oraz znaleźć sponsorów na bardzo atrakcyjne nagrody. Konkurs kończy się wraz z końcem tego roku i mam nadzieję, nie będzie on ostatni.
Na forum w tym roku również dało się zauważyć większe zainteresowanie tematyką LabVIEW, co spowodowało, że licznik wiadomości przekroczył 7500, co jak na lokalny zasięg (polscy użytkownicy) jest wynikiem bardzo dobrym.
Jednak nie zamierzamy spoczywać na laurach. Jak nie dawno mogliście przeczytać do grona osób tworzących serwis dołączył jogurt_owocowy, który wesprze zespół na forum oraz mam nadzieje w pozostałych działach, które ostatnio cierpią z powodu braku czasu (artykuły, pliki, odnośniki).
Osoby, które są chętne do współpracy lub też mają jakieś pomysły na nowe konkursy czy też jak usprawnić serwis proszę o kontakt.
Póki co życzę wszystkim, aby nadchodzący roku byłe jeszcze lepszy.
Pozdrawiam bogdani
Ktoś ci pomógł na forum? Podziękuj dając pochwałę.

Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ