Vision Assistant 2009

Tematyka związana z tworzeniem aplikacji w LabVIEW do obsługi wizji oraz wszelkich operacji na obrazie.
lokar
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2011 16:09
Wersja środowiska: Nie mam LabVIEW

Vision Assistant 2009

Post autor: lokar »

Mam pytanie. Pracując na Vision Assistant 2009 utworzyłem skrypt, do obróbki obrazu... Chciałbym zapytać w jaki sposób przejść z V.A. do LabVIEW VI? (Zaznaczam, że korzystałem z opcji Tools - Create LabVIEW VI... i nie tworzy mi pliku .vi; dodatkowo oczywiście moje LabVIEW to ver. 2009 Evaluation (full tylko z brakiem możliwości użytku komercyjnego).
Proszę o pomoc i pozdrawiam
Awatar użytkownika
smiga
Administrator
Posty: 799
Rejestracja: 04 paź 2009 12:41
Wersja środowiska: LabVIEW 2016
Lokalizacja: Słupsk

Re: Vision Assistant 2009

Post autor: smiga »

Podejrzewam, że to może być wina wersji Evaluation - jak dobrze pamiętam kiedyś w takiej wersji próbowałem też to zrobić, ale wyskakiwał komunikat, że w wersji Evaluation nie można. Tobie nic nie wyskakuje?
__ Arkadiusz Śmigielski, tel. 662 01 01 74___
ObrazekObrazekObrazek
lokar
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2011 16:09
Wersja środowiska: Nie mam LabVIEW

Vision Assistant 2009

Post autor: lokar »

Hej,
w mojej "słabej" wersji oczywiście pojawia mi się komunikat, żeby skontaktować się z NI i ewentualnie dokupić ..., ale na wydziale tj. w szkole niby wszystko działa (nie pojawia się żaden komunikat o braku możliwości, wręcz przeciwnie pojawiają się okienka dialogowe do następnych kroków procesu, a potem ... nic. Plik .vi nie zostaje utworzony)
ODPOWIEDZ