Kompilacja na PDA

Tematy związane z LabVIEW PDA i uruchamianiem aplikacji na komputerach przenośnych.
b_mol
Posty: 11
Rejestracja: 19 gru 2003 00:00

Kompilacja na PDA

Post autor: b_mol »

Witam!
Podczas uruchamiania programu na w trybie POCKET PC 2003 Emulator czy też w trybie POCKET PC 2003 Device czasami (nie regularnie) LV się zapętla (procja nie obciąża ale "nie odpowiada") lub wyskakuje błąd "Error downloading. The Aplication mey not have been sent" (to do emulatora...), poza tym gdy programik zawiera generator np. sin to nie idzie nim sterować (przyciski na pulpicie nie reagują. Ktoś miał podobny problem?

--------
Win2000PL, LV 7.1
PMaj
Posty: 231
Rejestracja: 04 sty 2004 00:00

Re: Kompilacja na PDA

Post autor: PMaj »

Witam

Podobnych problemow nigdy nie mialem.
Jedyne bledy typu: brak sterownosci w programie wynikaly ze zlego zaprogramowania - trzeba sie przyzwyczaic ze to jednak troszke inaczej niz w windows ... ale z grobsza nie bylo zadnych problemow.

pozdrawiam
Nie jestem leniwy
Mam zawyżone wymagania motywacyjne
Awatar użytkownika
Qlek
Posty: 8
Rejestracja: 04 sie 2005 00:00

Re: Kompilacja na PDA

Post autor: Qlek »

Witam
Jesli chodzi o takie dziwne zachowanie emulatora ot ja tez mialem takie przypadki, ten sam blad mi wyskakiwal, mimo to czasem aplikacja dzialala poprawnie. Zdesperowany nawet postawilem caly system i LV od nowa ale nie pomoglo. U mnie jest troche stabilniej jak w trybie emulatora podpiete jest PDA ten blad wyskakuje zdecydowanie zadziej

pozdrawiam
ODPOWIEDZ