Problem z Bluetooth na PDA HP 2940 Pilna prozba

Tematy związane z LabVIEW PDA i uruchamianiem aplikacji na komputerach przenośnych.
pro_
Posty: 11
Rejestracja: 07 cze 2008 20:33
Kontakt:

Problem z Bluetooth na PDA HP 2940 Pilna prozba

Post autor: pro_ »

Witam

Sytuacja wyglada nastepujaco.
Wgrywam do do mojego HP 2940 program przykladowy (ten z zalacznika advanced bluetooth client - pocket pc.vi) i wszystko jest ok, program normalnie sie uruchamia i po wybraniu opcji FIND DEVICE , a potem QUERY pojawia sie komunikat " Bt Discovery Error code: 2"

Ten blad w labview opisany jest tak:

"No Listeners on the GPIB. This error occurs when a data-byte write operation, such as ibwrt, is attempted with no addressed listeners on the bus or if a command-byte operation, such as ibcmd or SendCmds, is attempted and no devices are present."

Dodam ze inne aplikacje chodza idealnie na tym PDA (windows mobile 5.0)

Z gory dzieki z apomoc.

Pozdrawiam
Highlander
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2009 21:19
Kontakt:

Re: Problem z Bluetooth na PDA HP 2940 Pilna prozba

Post autor: Highlander »

siedzę właśnie nad tym samym problemem - i chyba jest to problem konfiguracji samego PDA i /lub wgrania odpowiednich driverów przed uruchomieniem programu.

Błąd zwraca pierwszy bloczek "Bluetooth Discover" także praktycznie przed wykonaniem programu już jest coś nie tak.

Jednyna wzmianka o tym do któej się dokopałem to instalacja sterowników WIDCOMM'a tyle że na moim PDA już one się znajduja a problem występuje dalej.
Highlander
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2009 21:19
Kontakt:

Re: Problem z Bluetooth na PDA HP 2940 Pilna prozba

Post autor: Highlander »

Sam sobie odpowiem
http://zone.ni.com/reference/en-XX/help ... _dev_apps/

chociaż nie wiem czemu mi to wcześniej nie zadziałało ... grunt że teraz hula
ODPOWIEDZ