Tworzenie własnych komponentów

Tematy związane z LabVIEW FPGA oraz programowaniem układów.
Thinker
Posty: 6
Rejestracja: 24 sty 2009 11:58
Kontakt:

Tworzenie własnych komponentów

Post autor: Thinker »

Jestem w trakcie tworzenia własnych komponentów w LabView FPGA i się zastanawiam jak z gotowego bloku zrobić mały blok, "kwadracik" graficzny, z którego będę mógł korzystać aby nie zamazywać całego programu. Czy możecie mnie jakoś pokierować bo nie widzę tutoriali coś . Wynika to zapewne z tego że hasła wpisuje w google. Zdarza się to nie często ale zdarza... Proszę o pomoc.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Ok bloczek zrobiłem włącznie z projektem grafiki dla niego i teraz walczę nad problemem I/O (wejścia/wyjścia) jakieś pomysły ??
Awatar użytkownika
czepek
Posty: 27
Rejestracja: 02 cze 2010 22:21
Wersja środowiska: LabVIEW 2009

Re: Tworzenie własnych komponentów

Post autor: czepek »

Thinker
Posty: 6
Rejestracja: 24 sty 2009 11:58
Kontakt:

Re: Tworzenie własnych komponentów

Post autor: Thinker »

Dziękuje bardzo to jest ot co mi trzeba. Jak bym mógł to bym nadał pochałę ale już trzeci raz pisze tą wiadomość i zaczyna mnie degenerować baza danych na której jest postawione to forum. Należy sie za pomoc pochwał dziękuje bardzo. Proszę moderatorów, administratorów o nadanie temu użytkownikowi pochwały. Prosiłem o podpowiedz a dostałem więcej niż bym mógł sobie wymarzyć
Pochwała przyznana. Nie wiem w czym problem? bogdani
ODPOWIEDZ