Klopot z aplikacja

Tematyka związana z Aplication Builderem oraz tworzeniem wersji exe programów w LabVIEW. Problemy związane z instalatorem programów oraz ich zabezpieczaniem.
Trunks
Posty: 24
Rejestracja: 27 lip 2005 00:00

Klopot z aplikacja

Post autor: Trunks »

Witam serdecznie

Pracuje na LabView 7.1 i mam nastepujacy problem. Zrobilem programik, ktory zbiera dane za pomoca karty pomiarowej i pozniej obrabia jej liczac transformate fouriera itp. Program pod LabView dziala bez zarzutu. Jednak kiedy zrobie wersje instalacyjna programu i go zainstaluje , nie zawsze chce sie uruchamiac . Przewaznie musze zrobic 3 proby zeby program wystartowla, pojawia sie tez komunikat o bledzie (zalacznik). Czy wie ktos moze gdzie tkwi blad?
Pozdrawiam
Gość
Posty: 656
Rejestracja: 10 lis 2003 00:00

Re: Klopot z aplikacja

Post autor: Gość »

Poza tym błąd po niemiecku oznacza że:
Błąd w zastosowaniu
Instrukcja pod tym numerem odnosi się do miejsca danych pod tym adresem. Zdarzenie to nie może być przeprowadzone.

Przy generacji pliku wykonawalnego musisz zaznaczyć sterowniki, które mają być do niej dołączone. Spróbuj pogrzebać przy tych opcjach (chyba są w ostatniej zakładce). Jak robiłem aplikację chodzącą na RS232 musiałem je dodać.
Trunks
Posty: 24
Rejestracja: 27 lip 2005 00:00

Re: Klopot z aplikacja

Post autor: Trunks »

Witam

Na wstepie przepraszam, ze nie zamiescilem tlumaczenenia komunikatu o bledzie, wszak nie kazdy musi znac niemiecki.
Opcji ze storownikiami probowalem, zreszta bez tego program w ogole by nie funkcjonowal, mimo to blad pojawia sie nadal.

Pozdrawiam
PMaj
Posty: 231
Rejestracja: 04 sty 2004 00:00

Re: Klopot z aplikacja

Post autor: PMaj »

Witam

Skoro opcja ze sterownikami wyprobowana, to moze zle obslugujesz watek obslugi karty. Powinienes go od podstaw stworzyc w aplikacji - chociaz mozna takowy stworzyc w MAX. Nie wiem jak zostanie on zaimportowany z Max'a jezeli nie jest tworzony w aplikacji.

pozdrawiam
pmaj
Nie jestem leniwy
Mam zawyżone wymagania motywacyjne
ODPOWIEDZ