różne zakresy RS

Tematy związane z tworzeniem dużych aplikacji. Zaganiednia dotyczące architektury oraz zasad tworzenia optymalnych rozwiązań.
Prorok
Posty: 51
Rejestracja: 08 mar 2011 15:33
Wersja środowiska: LabVIEW 8.6

różne zakresy RS

Post autor: Prorok »

Witam,

mam wykonać program symulujący pracę urządzenia (slave). Muszę zmieniać wartości pomiarowe dla pięciu różnych zakresów rejestrów. Przychodzące pytanie będzie skierowane do jednego z tych zakresów. Jak to zrobić aby skierować pytanie do właściwej grupy rejestrów ?

pozdro
Awatar użytkownika
Pitol
Moderator
Posty: 982
Rejestracja: 19 lip 2007 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2019
Lokalizacja: Kraków

różne zakresy RS

Post autor: Pitol »

A mógłbyś trochę więcej szczegółów nam podać? Bo ja nic nie rozumiem, co chcesz osiągnąć. O jakich rejestrach mówisz?
ObrazekObrazekObrazek
Chcesz taki podpis? Zajrzyj tutaj
Prorok
Posty: 51
Rejestracja: 08 mar 2011 15:33
Wersja środowiska: LabVIEW 8.6

Re: różne zakresy RS

Post autor: Prorok »

Witam,

faktycznie dosc niejasno to przedstawiłem. Mam zasymulować urządzenie bedace slavem. W zwiazku z tym, musze przygotowac szereg rejestrow jako odpowiedzi na pytanie Mastera. Rejestry te maja byc podzielone na grupy w zaleznosci od informacji w nich zawartych. I tak: dane pomiarowe - 20 rejestrow, konfiguracja - 15 rejestrow, parametry - 20 rejestrow. W każdej z tych grup rejestrów musze mieć możliwość zmany "wystawianych" parametrow. Jak to wszytko poukladac aby poprawnie odpowiedziec na przychpdzace pytanie mastera ?

pozdro
ODPOWIEDZ