Wykres 3D

Sprawy związane z interfejsem użytkownika - kontrolki, wskaźniki, wyświetlacze, wykresy oraz inne zagadnienia tego typu...
jacobs
Posty: 11
Rejestracja: 04 cze 2004 00:00

Wykres 3D

Post autor: jacobs »

Umieszczam wykres 3D (wszystko jedno jaki) na zakładkę (Tab COntrol) i przy zmianie zakładek wykres ten cały czas pozostaje. Wszystkie inne rzeczy na tych zakładkach zmieniają się w zależności od tego co na nich jest natomiast ten jeden wykres jest nie do ukrycia. Czy to jakiś problem z moją wersją LabVIEW czy to standart? A jeśli tak to czy można go jakoś rozwiązać. Dzięki z góry.
bogdani
Administrator
Posty: 1315
Rejestracja: 30 lip 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2015
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Dziwne zachowanie

Post autor: bogdani »

Wiem że to jest standardowa odpowiedź administratora, ale "dziwne. u mni działa" ...

Sprawdziłem w mojej wersji LabVIEW 7i i u mnie wykres 3D znika, gdy zmienię zakładki. Może udostępnij kod lub podeślij go mailem, to sprawdzimy dokładnie w czym rzecz.

bogdani
Ktoś ci pomógł na forum? Podziękuj dając pochwałę.

Obrazek Obrazek Obrazek
kybsiu
Posty: 4
Rejestracja: 14 cze 2004 00:00

Post autor: kybsiu »

Mam ten sam problem (używam Labview 6i). Próbowałem z Tab Control jak i z Dialog Tab Control i nic. Jedyne co zauważyłem: umieszczając controlkę za pomocą Connect Wire w diagramie, uzyskuję zamieżony efekt (znika w następnym tabie) ale controlka nie jest widoczna na panelu jako wykres lecz jako ikonka (zagieta kartka z szczałką). Miałem możliwośc sprawdzić w Labview 7i i tam faktycznie dziala bez zarzutu. Też jestem ciekaw jak to rozwiazać.
roman
Posty: 16
Rejestracja: 08 lip 2004 00:00
Lokalizacja: Żary

Post autor: roman »

Mi w taki sposob nie chce znikac na panelu indykator dla stringa, tzn raz znika a raz nie ( wersja 6i)
ArekR
Posty: 2
Rejestracja: 26 maja 2004 00:00

Post autor: ArekR »

Dzien dobry,

Ponizej przesylam odnosnik do dokumentu wyjasniajacego problem:
http://digital.ni.com/public.nsf/websea ... enDocument

Pozdrawiam
Arkadiusz Roszczewski
National Instruments
ODPOWIEDZ