Obsługa skryptów Java

Sprawy związane z interfejsem użytkownika - kontrolki, wskaźniki, wyświetlacze, wykresy oraz inne zagadnienia tego typu...
lisek101
Posty: 7
Rejestracja: 27 paź 2009 23:39
Wersja środowiska: LabVIEW 2010
Lokalizacja: Wrocław

Obsługa skryptów Java

Post autor: lisek101 »

Witam
Wpadłem na pomysł ( nie ja pierwszy), że miło byłoby, gdyby moja aplikacja napisana pod Labview informowała mnie smsem o ewentualnych błędach w wykonywaniu powierzonego zadania. Wiem, że można dostać skrypty java wysyłające smsa pod wskazany numer i stąd moje pytanie. Jak zaimplementować taki skrypt do programu napisanego w Labview ? Ewentualnie jak w inny sposób rozwiązać problem. :)
Awatar użytkownika
jogurt_owocowy
Posty: 1317
Rejestracja: 30 lis 2004 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2015
Lokalizacja: Kraków

Re: Obsługa skryptów Java

Post autor: jogurt_owocowy »

Dawno, dawno temu był na forum TAKI wątek. Mam nadzieję, że pomoże Ci to znaleźć jakiś trop.

Powodzenia
de80
Posty: 90
Rejestracja: 02 sty 2011 22:46
Wersja środowiska: LabVIEW 2014
Lokalizacja: KRK

Re: Obsługa skryptów Java

Post autor: de80 »

można podłączyć telefon komórkowy jako modem ewentualnie modem gsm i za pomocą transmisji szeregowej wysyłać komendy AT w celu wysłania albo odebrania sms'a
Obrazek
lisek101
Posty: 7
Rejestracja: 27 paź 2009 23:39
Wersja środowiska: LabVIEW 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: Obsługa skryptów Java

Post autor: lisek101 »

de80 pisze:można podłączyć telefon komórkowy jako modem ewentualnie modem gsm i za pomocą transmisji szeregowej wysyłać komendy AT w celu wysłania albo odebrania sms'a
To już od jakiego czasu mam zrobione. Jednak chciałbym rozwiązać problem bez używania dodatkowego sprzętu (jakoś nieprofesjonalnie to wygląda i może być awaryjne).
Pytanie brzmi czy jest jakaś struktura do której mogę wrzucić skrypt javy tak jak robi się to np. z kodem w C ?
ODPOWIEDZ