zmiana koloru przebiegu w trakcie dzialania programu

Sprawy związane z interfejsem użytkownika - kontrolki, wskaźniki, wyświetlacze, wykresy oraz inne zagadnienia tego typu...
pibu
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2005 00:00
Lokalizacja: Wrocław

zmiana koloru przebiegu w trakcie dzialania programu

Post autor: pibu »

Witam wszystkich

Mam problem przy przy mojej pracy dyplomowej.Zadaniem programu jest rejestracja sygnalu z karty PCI. W tej chwili dziala tak, ze DAQ Assistant chodzi w while loop, probkujac z czestotliwoscia 1kHz po 100 probek aby zachowany byl w miare dobrze czas rzeczywisty. W wybranej chwili klikam zapis i przez okreslony czas (4 sekundy) sygnal jest zapisywany do pliku. Promotor zazyczyl sobie aby w jakis sposob zaznaczyc na biegnacym caly czas przebiegu moment rozpoczecia zapisywania i zakonczenia np. poprzez zmiane koloru linii przebiegu lub jakies znaczniki. Niestety jestem bardzo poczatkujacy i nie mam zadnego pomyslu. Bede wdzieczny za pomoc w tym temacie.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mikrobi
Posty: 1210
Rejestracja: 08 paź 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2017

Re: zmiana koloru przebiegu w trakcie dzialania programu

Post autor: Mikrobi »

pibu pisze:w jakis sposob zaznaczyc na biegnacym caly czas przebiegu moment rozpoczecia zapisywania i zakonczenia np. poprzez zmiane koloru linii przebiegu lub jakies znaczniki. Niestety jestem bardzo poczatkujacy i nie mam zadnego pomyslu.
Rozumiem że pomysł przeglądnięcia zasobów z przykładami nie zadziałał?
pozdrawiam
Mikrobi

LabVIEW Champion, CLD, CPI
ODPOWIEDZ