Programowe odpalanie Event Structure

Sprawy związane z interfejsem użytkownika - kontrolki, wskaźniki, wyświetlacze, wykresy oraz inne zagadnienia tego typu...
Awatar użytkownika
rivui
Posty: 27
Rejestracja: 01 lut 2010 16:50
Wersja środowiska: LabVIEW 8.5
Lokalizacja: Kopenhaga

Programowe odpalanie Event Structure

Post autor: rivui »

Witam.

Z gory przepraszam za brak polskich liter ale niestety nie pisze na polskiej klawiaturze i brak tu polskich znakow.
Podczas pisania mojego ostatniego programu natknalem sie na pewien problem.
Otoz :
Caly program jest zawarty w jednej petli i nie mam z nim zadnego problemu. W tej samej petli mam Event Structure ktorego glownym zadaniem jest odpalanie roznych czesci kodu w zaleznosci jaki element run-time menu wybierze uzytkownik. Takze case Event Structure jest Menu Selection (User).
Problem polega na tym ze chcialbym odpalic takze ten Event bez bezposrednij interakcji uzytkownika tzw. programowo. Wiem ze istnieje funkcja Generate User Event ktora potrafi aktywowac Event stworzony przez uzytkownika struktura Create User Event jednakze chcialbym cos podobnego otrzymac aby generowany event byl statyczny i predefiniowany przez LabView (wspomniany Menu Selection (User) ).
Czy jest to mozliwe?
Jezeli jest banalne rozwiazanie do tego problemu to z gory przepraszam ale niestety sam nie moglem do tego dojsc.
Uzywam LabView 8.5 ale jezeli rozwiazanie tego wymaga to takze 8.6.

Pozdrawiam,
Michal
ODPOWIEDZ