Analiza części sygnału wybranego zoom-em

Sprawy związane z interfejsem użytkownika - kontrolki, wskaźniki, wyświetlacze, wykresy oraz inne zagadnienia tego typu...
Roberto
Posty: 30
Rejestracja: 13 paź 2004 00:00

Analiza części sygnału wybranego zoom-em

Post autor: Roberto »

Witam pięknie!
Jestem jeszcze amatroem jeżeli chodzi o programowanie w LabVIEW, jednakże mam nadzieje, iż z pomocą tego formu szybciej uda mi się posiąść o wiele większą wiedzę na temat LabVIEW niż obecnie posiadam. Być może rozwiazanie mojego problemu dla nietórych jest oczywiste, no ale ja nie wiem jak sie za to zabrać. OK.. więc tak:
Mam system XP wersja LV 6i i taki problem:
Pobieram dane (sygnał) z pliku i wyświetlam go na Waveform Graph, natsepnie ten sygnał jest poddawany pewnej analizie (np. filtracja), jednak bardzo mi zależe żeby tej analizie poddawana była tylko część sygnału a mianowicie część zaznaczona zoom-em lub cursorem a nastepnie wynik przefiltroeanego wybranej części sygnału był wyswietlony na drugim Waveform Graph.
Bardzo proszę o pomoc!!! Z góry dziękuje i serdecznie wszystkich pozdrawiam. :lol: [/img]
Slawek_ZG
Posty: 77
Rejestracja: 29 sty 2004 00:00

Post autor: Slawek_ZG »

witam

We wlasciwosciach grafu bedziesz mial informacie o pozycji kursora i o zakresie x wybranym w grafie. jak to masz to wycinasz z tablicy ten fragment ktory wskazuje kursor, albo wartosc z x i po zabawie.
Pozdrawiam

Slawek
ODPOWIEDZ