Wygląd kontrolki

Sprawy związane z interfejsem użytkownika - kontrolki, wskaźniki, wyświetlacze, wykresy oraz inne zagadnienia tego typu...
kybsiu
Posty: 4
Rejestracja: 14 cze 2004 00:00

Wygląd kontrolki

Post autor: kybsiu »

Witam
Pytanie mam: czy można (i jak, jeśli tak)np. push button obrócić o 90stopni ? Oraz ogólnie jak zabierać sie w ingerowanie w wygląd kątrolek.
tomekw
Posty: 22
Rejestracja: 23 kwie 2004 00:00
Lokalizacja: Koziegłowy k/Poznania

Re: Wygląd kontrolki

Post autor: tomekw »

[quote="kybsiu"]Witam Pytanie mam: czy można (i jak, jeśli tak)np. push button obrócić o 90stopni ? Oraz ogólnie jak zabierać sie w ingerowanie w wygląd kątrolek.[/quote]
prawym klawiszem na kontrolce - Advanced - Customize, przelaczasz sie w Edit Mode i projektujesz sobie jak chcesz. Pamietaj tylko zapisac pod inna nazwa zeby nie nadpisac domyslnej kontrolki :)
kybsiu
Posty: 4
Rejestracja: 14 cze 2004 00:00

Post autor: kybsiu »

Dzięki , to wiem. Tylko że zakres zmian jest ograniczony, tzn.: samą kontrolkę mogę tak rozciągnąć że będzie odwrócona o 90 stopni ale juz ze świecącj diodą w tej kontrolce to mi sie nieudaje.
tomekw
Posty: 22
Rejestracja: 23 kwie 2004 00:00
Lokalizacja: Koziegłowy k/Poznania

Post autor: tomekw »

[quote="kybsiu"]Dzięki , to wiem. Tylko że zakres zmian jest ograniczony, tzn.: samą kontrolkę mogę tak rozciągnąć że będzie odwrócona o 90 stopni ale juz ze świecącj diodą w tej kontrolce to mi sie nieudaje.[/quote]
mozesz diode wstawic do jakiegos edytora graficznego i tam ja obrocic, LabVIEW nie posiada funkcji obracania kontrolek w trybie edycji kontrolki wiec chyba to jest jedyne rozwiazanie.
ODPOWIEDZ