Upload plików przez użytkowników

Wszelkie sprawy związane z działaniem forum.
bogdani
Administrator
Posty: 1315
Rejestracja: 30 lip 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2015
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Upload plików przez użytkowników

Post autor: bogdani »

Witam

Zastanawiam się nad kwestią udostępnienia możliwości wysyłania plików przez użytkowników forum na serwer labview.pl. Na pewno wydaje mi się to korzystne dla osób, które chcą coś pokazać lub czymś się pochwalić (pliki, obrazki, itp.) a nie mają własnego miejsca w internecie.

Chciałbym wiedzieć co o tym myślicie.
Chcę udostępnić na początek po 1 MB dla użytkowników, przy okazji nie będzie za dużego pola do nadużyć tej funkcji, oczywiście będę to bacznie monitorować i służył pomocą.

Mam nadzieję, że to Wam się spodoba, może macie jakieś inne sugestie.
Czekam na Wasze opinie.

bogdani
Ktoś ci pomógł na forum? Podziękuj dając pochwałę.

Obrazek Obrazek Obrazek
PMaj
Posty: 231
Rejestracja: 04 sty 2004 00:00

Post autor: PMaj »

witam

Myślę, że to bardzo dobry pomysł ... "jestem na tak" :wink:

pozdrawiam
gathor
Posty: 18
Rejestracja: 02 maja 2004 00:00
Kontakt:

gathor

Post autor: gathor »

bardzo fajny pomysł :). Bo zanim skumałem dlaczego nie mogę dołączyć obrazka to hoho 1 godz kombinowania:)A takie nawet kilkaset kilo na pliczki to świetna rzecz. Pozdrawiam.
th3v
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2004 00:00
Kontakt:

Post autor: th3v »

Popieram.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mikrobi
Posty: 1210
Rejestracja: 08 paź 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2017

Post autor: Mikrobi »

Bardzo dobry pomysł
pozdrawiam
Mikrobi 8)
bogdani
Administrator
Posty: 1315
Rejestracja: 30 lip 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2015
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Nowy moduł pobierania plików

Post autor: bogdani »

Witam
Dzisiaj został zainstalowany nowy moduł do zarządzania plikami w serwisie.
Ma on kilka ciekawych funcji - zabezpieczenie przez programami do masowego pobierania plików - możliwość ładowania plików przez użytkowników - lepsze zarządzanie plikami - obszerniejsze opisy dla plików
W tej chwili ładować mogątylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy. Ograniczenia na pliki są następujące: - plik (archiwum) 1 MB - obrazek 60 kB
Nie jest dokonywana automatyczna weryfikacja i dodawanie do bazy, ale raz dziennie będzie ona wykonywana.
Ścieżka do załadowanych plików jest następująca: modules/Downloads/pliki/załadowany_plik
Jak ktoś załaduje obrazek i chce go wyświetlić np. na forum to wystarczy między znacznikami [img]%20oraz%20[/img] dodać http://www.labview.pl/ a następnie ścieżkę załadowanego pliku modules/Downloads/pliki/załadowany_plik. W ten sposób można wyświetlać na forum np. zrzuty ekranu (oczywiście w rozsądnym rozmiarze), nie posiadając konta w Internecie.
Zapraszam wszystkich chętnych do dodawania plików, adresów na swoich serwerach lub mirrorach. Wszelkie sugestie są mile widziane.
Mam nadzieję, iż ta funkcjonalność nie posłuży do nadużyć i nie będę musiał jej wyłączyć.
Na koniec mała uwaga. Moduł ten występuje w wersji angielskiej, ale już zacząłem jego tłumaczenie, więc część opisów jeszcze występuje po angielsku, a część po polsku. Postaram się jak najszybciej dokonać tłumaczenia.
Pozdrawiam bogdani
Ktoś ci pomógł na forum? Podziękuj dając pochwałę.

Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ