prawie robi wielką różnicę (LW to nie LV)

Wszelkie sprawy związane z działaniem forum.
Awatar użytkownika
maciekwp
Posty: 46
Rejestracja: 03 kwie 2007 00:00
Wersja środowiska: Nie mam LabVIEW
Lokalizacja: Warszawa

prawie robi wielką różnicę (LW to nie LV)

Post autor: maciekwp »

Witam wszystkich.
To mój debiut na tym forum i niestety muszę zacząć od próśb, skarg i zażaleń (zabrzmiało strasznie co?) Chciałbym popisać nieco w dziale LabWindows (przyznam szczerze że zgłębianie LV mam dopiero w planach) ale straszny tam bałagan zastałem. Mam wrażenie, że niektórzy użytkownicy piszą co popadnie i gdzie popadnie. Wiem, że to w gruncie rzeczy to forum LV ale trochę dyscypliny nie zawadzi a myślę, że usunięcie kilku postów spowodowane niewłaściwym ich zamieszczeniem, znakomicie tej dyscyplinie by zrobiło.
Pozdrawiam
w palcu siła...
bogdani
Administrator
Posty: 1315
Rejestracja: 30 lip 2003 00:00
Wersja środowiska: LabVIEW 2015
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: prawie robi wielką różnicę (LW to nie LV)

Post autor: bogdani »

maciekwp pisze:Witam wszystkich. To mój debiut na tym forum i niestety muszę zacząć od próśb, skarg i zażaleń
(zabrzmiało strasznie co?)
Witamy i cieszymy się z kolejnego użytkownika. Wszelkie skargi, prośby i sugestie jeśli uzasadnione są mile widziane.
maciekwp pisze: Chciałbym popisać nieco w dziale LabWindows (przyznam szczerze że zgłębianie LV mam dopiero w planach) ale straszny tam bałagan zastałem. Mam wrażenie, że niektórzy użytkownicy piszą co popadnie i gdzie popadnie. Wiem, że to w gruncie rzeczy to forum LV ale trochę dyscypliny nie zawadzi a myślę, że usunięcie kilku postów spowodowane niewłaściwym ich zamieszczeniem, znakomicie tej dyscyplinie by zrobiło.
Naprawdę duże niedopatrzenie z mojej strony. Już posprzątane. Masz zdecydowaną razję, że niektórzy użytkownicy nie zwracają uwagi w którym dziale piszą i co piszą. Niedługo będą zmiany w serwisie i mam nadzieję że dyscyplina będzie większa.
Muszę przyznać że są też tacy, dla których funkcja szukaj, jest zbyt skomplikowana, no ale cóż ....
Mam nadzieję, że to małe zaniedbanie nie zrazi ciebie do naszego serwisu.
Pozdrawiam bogdani
Ktoś ci pomógł na forum? Podziękuj dając pochwałę.

Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ